Як підготувати себе до весілля.

Шлюб може бути щасливим навіть у тому випадку, коли ви зовсім його не очікуєте. Але цілеспрямована підготовка до майбутнього збільшує шанси кожного на успішний шлюбний союз. Важливо тільки знати, як приготувати себе до весіллі .
Вам знадобиться
  • Консультація сімейного психолога
  • Спілкування з сімейними парами
  • Бажання продовжити шлюб
  • Любов до партнера
Інструкція
1
Для підготовки до весіллі проводите більше часу на самоті. Вважається, що перед шлюбом потрібно обов'язково пожити удвох, бути весь час поруч, щоб зрозуміти, підходите ви один одному. Проте краще спробувати на якийсь час віддалитися від партнера перед важливою подією. Це дозволить вам зрозуміти, чи дійсно вам потрібна ця людина, і дасть можливість оцінити всю принадність спільного проживання проти самотності, коли ви знову зблизитеся.
2
Більше приділяйте часу собі, щоб підготувати себе до вступу в шлюб. Якщо ви не дбаєте про себе, то як же ви зможете запропонувати повноцінну турботу своїй коханій людині? Слідкуйте за своїм здоров'ям, займайтеся спортом - тим самим після весілля у вашої половини з'явиться та турбота, яку він заслуговує, а це обов'язково зміцнить ваш союз.
3
Підготуйте себе до весіллі на терапевтичних бесід з парами, довго живуть у шлюбі. Це може прозвучати банально, але спілкуючись з ними, ви дійсно зможете з'ясувати декілька хитрощів про те, як зберегти любовні відносини після вінчання.
4
Бути готовим до весіллі і успішного шлюбу допоможе похід до сімейного психолога ще до офіційного скріплення ваших відносин. Спробуйте потрапити на семінар по сімейним конфліктам, щоб знати, як виходити з делікатних ситуацій без шкоди для себе і кохану людину. Це вміння дозволить вам зберегти вашу любов на довгі роки.