Як розбити mp3 на частини. Як розділити музику на окремі звуки.

Все музичні програми поділяють на ті, які виступають в ролі звичайних програвачів, і ті, з допомогою яких здійснюється звукове редагування. Останні можуть розбити mp3 на частини, вирізати фрагменти треку, імпортувати нові файли - словом, повноцінно обробляти музику.
Інструкція
1
Щоб розбити mp3 на частини, вам знадобиться вибрати зручну програму для редагування музичних файлів. Функціонал існуючих рішень для обробки музики дуже широкий. Ви можете скористатися професійними програмами для редагування звуку, наприклад, SoundForge або Adobe Audition. Однак для нескладних дій на зразок поділу файлу на частини цілком підійдуть і більш прості рішення, наприклад, Mp3 Audio Editor або MP3DirectCut. Скачайте і встановіть будь-яку вподобану програму.
2
Зазвичай в програмах для обробки звуку музичні файли представлені у вигляді графіка. Це дозволяє працювати з ними на інтуїтивно зрозумілому рівні. Щоб розбити mp3 на частини, відкрийте потрібний файл у встановленій програмі. Попередньо розділіть трек на приблизні частини за заздалегідь визначеним принципом (за часом, за тривалістю, по переходу однієї мелодії в іншу і т.п.).
3
Щоб розбити mp3 на частини, за допомогою функцій виділення, вирізання в буфер, копіювання і видалення зробіть нарізку з початкового файлу. Окремі частини треку можна зберегти у вигляді самостійних музичних файлів або видалити.
4
Часто буває потрібно розділити на окремі треки музичну компіляцію великої тривалості. Зазвичай до таких компіляцій додається відповідний cue-файл. В такому випадку, щоб розбити mp3 на частини, скористайтеся спеціальною утилітою Сue splitter. Вона автоматично розділить великий трек на кілька відповідно до тимчасових координатами cue-файла.
Найчастіше для запису великого архіву на декілька дисків або для більш зручної передачі великого файлу через інтернет потрібно розбивка архіву на томи. Том, або парт, являє собою частину великого файлу і набору файлів і папок, запакованих в ZIP або RAR архів. Так як же розбити архів на частини?
Вам знадобиться
  • Програма-архіватор WinRAR.
Інструкція
1
Для початку потрібно витягти всі файли з архіву в порожню папку. Швидше за все, якщо архів відкривається, на ваш комп'ютер встановлена програма-архіватор WinRAR. Якщо це не так, встановіть її. WinRAR є умовно-безкоштовною програмою і дозволяє використовувати основні функції навіть після 40-денного терміну безкоштовного користування.
2
Для вилучення файлів клацніть правою кнопкою миші по архіву і в контекстному меню виберіть «Витягнути в" назва архіву "». Після цього в директорії, де знаходиться архів, буде автоматично створена папка з такою ж назвою, що й ім'я архіву. На екрані з'явиться смуга рівня розпакування архіву в процентах.
3
Як тільки вона дійде до показника 100% і зникне, виберіть створилася папку і натисніть на неї правою кнопкою миші. В контекстному меню клацніть по пункту "Створити архів». Перед вами з'явиться вікно з настройками параметрів майбутнього архіву. В лівому нижньому куті вікна ви побачите, що випадає з налаштуванням розмірів томи. Ви можете вибрати один з обсягів за замовчуванням (1,31 Мб, 90 Мб, 700 Мб, 4.3 Гб) або задати свій обсяг, після чого необхідно натиснути кнопку "OK". Архів з файлами буде створений і розбитий на кілька однакових частин, партов, з обраним вами об'ємом файлу. Всі частини архіву будуть знаходитися в тій же директорії, що і папка, яку ви запаковували в архів.После завершення створення та розбивки архівів, папка з файлами стане дубляжем архівів і її можна видалити.