Як зробити малюнок чорно-білим. Як рисунок зробити чорно білим.

Переклад зображень в монохромний чорно-білий діапазон - одна з найбільш простих можливостей обробки графіки. Часто потрібно зробити рисунок чорно-білим, наприклад, перед виведенням на принтер, не підтримуючий кольоровий друк. В цьому випадку перед печаткою кольорових діаграм потрібно перевести їх в монохромний вигляд, щоб оцінити, наскільки чітко проглядаються сектора різних кольорів.
Інструкція
1
Щоб зробити рисунок чорно-білим вам знадобляться спеціальні програми-переглядачі зображень, що дозволяють здійснювати найпростіше редагування картинок. Таких програм дуже багато, і ви без зусиль зможете знайти їх в мережі. Назвемо лише декілька: ACDSee Pro, XnView, PicaJet Photo Organizer, IrfanView та інші. Як правило, такі програми-переглядачі дозволяють здійснювати швидку коригування зображень: змінювати колірну насиченість, застосовувати прості фільтри, автоматично прибирати ефект «червоних очей» і т.п.
2
Дуже просто можна зробити рисунок чорно-білим, використовуючи для перегляду картинок програму IrfanView. Після установки програми відкрийте в ній зображення, яке потрібно змінити. Зайдіть в меню "Image" і виберіть команду "Convert to Grayscale". Зображення відразу стане чорно-білим. Отриманий результат можна зберегти як окремий новий файл або замінити їм стару картинку.
3
Досить часто буває потрібно зробити рисунок чорно-білим в документі. В цьому випадку можна спочатку перевести його в монохромний вигляд, а вже потім імпортувати в документ. Однак можна поступити і простіше. Після вставки малюнка натисніть на нього правою кнопкою миші і в випадаючому меню виберіть «Відобразити панель настройки зображень». В з'явилася панелі ви побачите декілька кнопок. Натиснувши на «Меню Зображення», виберіть команду «Відтінки сірого», і картинка в документі стане монохромного.