Як порахувати калорійність страви.

Для того, щоб харчуватися правильно і з користю для організму, необхідно знати, що кожна людина індивідуальна, а, отже, і організми у всіх різні і потребують різній кількості калорій. Визначити необхідну кількість калорій, необхідних саме для вас, досить таки просто. Якщо ви вирішили порахувати енергетичну цінність страв, які ви з'їли протягом дня, то це займе якийсь час в перший раз, а потім вже буде значно простіше це зробити. Для підрахунку калорійності страви необхідно мати таблицю, в якій розписані калорії всіх продуктів. Такі таблиці зазвичай є в кулінарних книгах, також їх можна знайти в інтернеті. Ось кілька порад, необхідних вам для підрахунків калорій:
Інструкція
1
Зберіть етикетки від продуктів, які Ви з'їли протягом дня.Проверьте присутність написи на упаковці з зазначенням калорій в 100 грамах продукта.Определіте категорію продукту, так як, наприклад, стограмових яєць не буває, тому слід звертати увагу на другий символ маркування кожного яйця, саме він і вказує категорію даного продукту.
2
Визначтеся з компонентами продуктів в блюде.Взвесьте кожен продукт окремо, так як всі таблиці калорійності розраховані на 100 грам конкретного продукта.Добавьте точну кількість, а не на око необхідних продуктів, які чітко вказані в рецепті страв, таких, як крупи, овочі, м'ясо і т.д.
3
Підсумуйте калорійність всього страви , і після цього прорахуйте калорійність одній порції. Позначте кількість калорій, які ви з'їли за прийомом цього страви .Поступіте так само з подальшими прийомами їжі протягом дня.
4
Підведіть підсумкове кількість калорій, споживаних протягом дня.После того, як ви визначилися з енергетичною цінністю їжі, яку спожили протягом дня, зіставте всі ці дані з таблицею необхідного щоденного кількості калорій, необхідних саме вам з урахуванням всіх особливостей вашої роботи і способу життя. Можливо, вам варто підкоригувати режим харчування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9EwXdqh-1_w