Як очистити адресний рядок.

Для прискорення введення адрес сайтів в адресну рядок в браузерах передбачена функція збереження історії відвіданих сайтів. Вона з'являється в випадаючому списку, коли ми починаємо друкувати адресу. Іноді виникає необхідність очистити цей список. Як це робиться в найбільш популярних браузерах?
Інструкція
1
У браузері Internet Explorer шлях до потрібної нам опції лежить через розділ «Сервіс» верхнього меню, де треба вибрати пункт «Властивості оглядача». У вікні, яке відкриється, нам потрібна вкладка «Загальні», де треба клацнути кнопку «Видалити» в розділі «Історія перегляду». З'явиться вікно «Видалення історії перегляду», в якому є розділ «Журнал» і шукана кнопка «Видалити історію».
2
У браузері Mozilla FireFox для очищення історії відвідувань треба в розділі «Інструменти» меню вибрати пункт "Налаштування". Відкриється вікно, в якому на вкладці «Конфіденційність» нас цікавить секція «Особисті дані» і кнопка «Очистити зараз». Натиснувши її, потрапимо на діалогове вікно «Видалення особистих даних», де слід поставити галочку напроти пункту «Журнал відвідувань» і натиснути кнопку «Видалити зараз».
3
У браузері Opera найкоротший шлях до всіх опцій очищення, включаючи чистку історії відвідувань, лежить через «Головне меню» браузера, де в розділі "Налаштування" цього меню є пункт «Видалити особисті дані». Клацнувши його, ми відкриємо відповідне діалогове вікно. У ньому слід розгорнути повний список даних, що видаляються - клацнути мітку «Детальне налаштування». У розгорнутому списку потрібно переконатися в наявності мітки навпроти пункту «Очистити історію відвіданих сторінок». Не завадить тут уважно подивитися - що крім історії відвідувань буде видалено, оскільки є небезпека втратити, наприклад, збережені браузером паролі.
Адресна книга застосовується в різних програмах і сервісах. У ній містяться певні контакти для спілкування в особистих цілях і по роботі. З часом виникає необхідність у її очищенні.
Інструкція
1
Зайдіть в «Адресну книгу » вашого телефону. Багато моделей стільникових дозволяють це робити прямо з основного меню. Якщо ви бажаєте повністю очистити список друзів і знайомих з адресної книги, то клікніть на вкладку «Видалити все», вкажіть метод видалення (з телефону або сім-карти) і підтвердіть свою операцію.
2
Чекайте, поки пристрій виконає команду. Цей процес може зайняти кілька хвилин або пару секунд в залежності від заповнення списку. Не чіпайте його, поки не завершиться очистка. Якщо ж потрібно видалити певні контакти, то можете це зробити індивідуально, шляхом стирання раніше налаштованої групи.
3
Використовуйте свою електронну скриньку для видалення непотрібних контактів. Причому подібний варіант очищення залежатиме від того, де ви зареєстрували ваш поштову адресу і як здійснюється в цій системі така функція.
4
Увійдіть в свої контакти, де розташований весь список користувачів, з якими ви спілкувалися і додали сюди. Для повного очищення клацніть «Очистити адресну книгу ». Якщо потрібно відзначити певних користувачів, натисніть опцію «Видалити виділене». Ви можете прибрати відразу декількох користувачів.
5
Відкрийте класифікацію груп і вкажіть ту, яка вам більше не потрібна. Зайдіть в неї. Над списком контактів є вкладка «Налаштування групи». Потім відкрийте її і виберіть опцію «Видалити групу». Свої дії підтвердіть, натиснувши «ОК». Можливо, проведені операції не допомогли очистити список контактів в адресній книзі. В такому випадку можна звернутися в службу підтримки вашого поштового сервера.
6
Скористайтеся програмою Microsoft Office Outlook. Для цього відкрийте «Сервіс» і зайдіть в підміню «Налаштування облікового запису". Потім натисніть пункт «Адресні книги» і вкажіть список контактів, який потрібно очистити.
7
Натисніть вкладку «Видалити» і кнопку «Готово». Після цього необхідно перезапустити програму і перевірити відсутність зазначених співрозмовників в адресній книзі.