Як підібрати гуму. Як правильно дізнатися розмір шини.

Відомо, що якщо встановити на автомобіль гуму невідповідного розміру, то можна зіткнутися з різними проблемами: від неправильних показань спідометра, до задевания шинами колісних арок. Щоб не ускладнювати своє життя поверненням невідповідної гуми назад у магазин, перед покупкою потратьте декілька хвилин на пошук розмірів шин для вашого авто. Розглянемо пару простих способів визначити рекомендовані виробником розміри шин для конкретної моделі автомобіля.
Інструкція
1
Загляньте в книгу по експлуатації вашої машини, в якій неодмінно є інформація про розміри шин, які можна встановлювати на автомобіль. Якщо книги немає, відкрийте бардачок (бардачок) - на більшості автомобілів іноземного виробництва дані про розміри шин знаходяться на внутрішній стороні кришки бардачка. У спеціальній таблиці ви побачите всі можливі для установки на автомобіль розміри шин.
2
Якщо у вас немає ні книги, ні таблички в бардачку - не біда. Ви можете зайти на один із сайтів будь-якого інтернет-магазину з продажу шин (наприклад, www.city-shina.ru, www.auto-legion.ru, www.besttyres.su і т.п.), де в розділі «Підбір шин за маркою авто »ви зможете отримати вичерпну інформацію. Вам потрібно буде вибрати марку, модель і рік випуску своєї машини, і система видасть дані від виробника.
Зверніть увагу
Нерідко виробник рекомендує для установки на автомобіль шини різного діаметру. Перед покупкою шин зверніть на це увагу.