Як перетворити число в текст.

Самостійно написати число у вигляді тексту не важко, якщо не доводиться мати справу з великими числами або великим об'ємом чисел. В цьому випадку краще всього скористатися автоматизованим способом перетворення чисел в текст.
Інструкція
1
Ви можете використовувати програму «Число прописом» (NumberInWords), здатної полегшити вашу рутинну роботу. Завантажити її можна на сторінці розробника за адресою http://rus.altarsoft.com/number_in_words.shtml. Програма має невеликий розмір і не вимагає установки, а значить, ви зможете користуватися нею на будь-якому комп'ютері, просто зберігши її на будь-якому зовнішньому носії (на флешці або жорсткому диску).
2
Скачайте програму і розпакуйте її за допомогою будь-якого доступного архиватора (WinRAR, WinZip і т.п.). Запустіть програму і введіть число в поле «Число». Зробити це можна вручну або за допомогою команд «Копіювати» (Ctrl + C) і «Вставити» (Ctrl + V). Натисніть кнопку «Введення» у вікні програми або на клавіатурі. Число буде миттєво перетворено в текст. Ви можете скопіювати його і вставити в будь-який документ або програму.
3
Для зручності роботи ви можете встановити один з варіантів формату числа: цифровий або грошовий. Якщо ви встановите значення «Грошовий» і виберіть країну «Росія», то після числа автоматично буде підставлятися слово «Рубля» (-ів). Встановивши країну «США», буде додаватися слово «Долара» (-ів) і т.д. А встановивши значення «Цифровий», число буде перетворено без додавання будь-яких позначень валюти.
Зверніть увагу
Перевагою програми перед аналогами є її абсолютна працездатність на всіх версіях Windows (включаючи Windows 7).