Як набрати вагу чоловікові.

Незважаючи на те, що відповідь на питання, як чоловікові додати в вазі, багатьом здається очевидним, все не так просто. Так, можна швидко набрати вагу, якщо щодня їсти жирну свинину із смаженою картоплею, перекушувати пончиками і на ніч випивати пару літрів пива з багатою закускою, але навряд чи ви хочете стати товстим, обрюзглого і хворим. Швидше за все, мова йде про мускульної масі, а не про жирової тканини. І тут не існує обхідних шляхів. Правильна дієта, здоровий спосіб життя і фізичні вправи - ось і весь секрет.
Вам знадобиться
  • Регулярні тренування з великими навантаженнями
  • Збалансована дієта
  • Здоровий спосіб життя
Інструкція
1
Під час тренувань, працюйте з тяжкістю. Тренування з маленькою кількістю підходів, але великими навантаженнями сприяють збільшенню м'язової маси, яка важить більше ніж жир. Робіть вправи на розвиток м'язів плечового пояса, руки і спини з гантелями і штангою. Беріть велику вагу, тренуючи ноги на підйомнику.
2
Споживайте більше калорій, ніж ви спалюєте. Їжте кожні три години. Обов'язково перекушуйте після тренувань, навіть якщо ви не голодні. Вибирайте їжу багату білком, таку як сир, сир, яєчний білок, горіхи, біле куряче м'ясо. Зернові, рис, макарони з твердих сортів пшениці додадуть у ваш раціон вуглеводи, необхідні для того, щоб повноцінно тренуватися. Додавайте до вашої їжі оливкову олію, воно не тільки калорійно, але і корисно для серця.
3
Спробуйте спеціальні коктейлі та добавки. Записуйте ваш щоденний раціон в перебігу тижня, а потім порадьтеся з тренером, що б він вам порекомендував змінити в вашому харчуванні?
4
Уникайте стресових ситуацій. Ведіть здоровий спосіб життя - багато гуляйте, пийте достатньо води, висипайтеся. Якщо організм розбалансований, він може спалювати вагу, намагаючись якось підтримати свою життєдіяльність.
5
Ставте перед собою реальні цілі. Швидко можна збільшити тільки жировий прошарок, для того, щоб набрати м'язову масу необхідно час. Фотографуйте себе раз на тиждень. Можливо, ви не помічаєте змін, бо бачите себе кожен день, а от у порівнянні буде помітно який шлях ви вже пройшли.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8yAF8X1mspE
Корисна порада
Якщо, не дивлячись на всі зусилля, ви все одно втрачаєте вагу, порадьтеся з лікарем. Така втрата ваги може бути симптомом безлічі захворювань. Краще виключити найменші підозри.