Як зробити блискучі написи самому. блискучі написи зробити самій.

За допомогою блискучого тексту можна легко привернути увагу до свого запису у блозі або на форумі, а також в коментарях до постів. Крім того, блискуча напис допоможе вам прикрасити свою сторінку в соціальній мережі, викликавши позитивні емоції у ваших друзів.
Інструкція
1
В інтернеті можна знайти багато пропозицій про створення блискучих написів на замовлення, але навіщо платити гроші за те, що ви можете зробити самостійно і безкоштовно в лічені хвилини? Скористайтеся одним з онлайн-генераторів блискучих написів, і ви отримаєте унікальний текст, створений за вашим смаком.
2
Ви можете скористатися одним з таких сервісів: www.picyour.com або www.gif"r.ru/glitter. Перейдіть на будь-який з них і введіть в поле введення тексту вашу напис. Виберіть тип, розмір і колір шрифту, а також один із понад ста варіантів блискіток. Прямо на ваших очах згенерує блискуча напис з обраним вами ефектом, який можна змінювати до отримання потрібного результату.
3
Тепер натисніть кнопку «Отримати посилання» (для Picyour.com) або кнопку «заблищить!» (Для Gifr.ru). Вам буде запропоновано два варіанти коду написи . Якщо вам потрібно помістити блискучу напис на форумі, скопіюйте BB-код, а якщо ви хотіли б вставити текст в блогах Livejournal, Liveinternet, Diary.ru, Mail.ru і т.п., то скопіюйте HTML-код.
4
Вставте отриманий код в потрібному вам місці, і ви побачите, як після поновлення сторінки на ній з'явиться створена вами блискуча напис! Не забудьте додати адреси онлайн-генераторів в закладки вашого браузера, щоб скористатися ними в майбутньому.