Як зробити обкладинку на журнал.

Багато з нас хотіли б прикрасити своїм обличчям обкладинку улюбленого журналу. Не всім це вдається по-справжньому, проте ви завжди самі можете зробити обкладинку , використовуючи свою фотографію, щоб хоча б на секунду уявити собі, що було, якби ваша мрія збулася. Зробити таку обкладинку можна в інтернеті - це швидко, просто і абсолютно безкоштовно.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет
  • Фотографії
Інструкція
1
Для того, щоб зробити обкладинку на журнал, вам знадобиться підходяща фотографія. Зробіть зображення вашого обличчя розміром хоча б в 500 пікселів в ширину і в висоту. Для цього можна використовувати веб-камеру, сканер або знімок з цифрового фотоапарата.
2
Виберіть інструмент, за допомогою якого ви зможете зробити обкладинку журналу. Спробуйте знайти підходящий для цього сайт, набравши в пошуковій системі запит «Fake magazine cover».
3
Виберіть один із знайдених сайтів, щоб зробити обкладинку журналу і завантажте на нього свої фотографії. Потім виберіть журнал, який вам подобається - це може бути реально існуюче видання або придумане. Вибір за вами.
4
Після того, як ви зробили обкладинку журналу з вашим фото, додайте текст і заголовки, щоб змусити журнал виглядати більш натуралістично. Відредагуйте шрифти, вибравши колірну гамму, яка вам подобається.
5
Завантажте всю інформацію і фотографії, щоб створити обкладинку журналу. Потім збережіть графічний файл на ваш комп'ютер, і можете в будь-який момент поділитися своїм творінням з друзями.
ДВД-диски з улюбленими фільмами або своїми відеороликами з свят і з подорожей варто поміщати в оригінальні конверти. З такими обкладинками диски не загубляться серед інших і завжди будуть радувати око.
Вам знадобиться
  • Різак, ножиці або макетний ніж; паличка або спеціальне лезо для биговки - продавлювання канавки на папері для подальшого згину; лінійка;
  • олівець; клей; основа (наприклад, щільний папір формату А4, можна відразу з малюнком)
Інструкція
1
Спочатку необхідно загнути за допомогою палички або леза верхній край аркуша-основи по нижній кромці.
2
Потім "назустріч" верхньому краю слід таким же чином загнути правий нижній край. Ширина загину повинна бути приблизно дорівнює ширині диска (12 - 13 см). При цьому варто зберегти маленький запас - близько половини сантиметра.
3
Після необхідно вставити диск в конверт, щоб з'ясувати ширину загину, а потім рівно відігнути верхній клапан.
Зверніть увагу
Оформляючи конверт, можна вирізати кругле "віконце" і вставити в нього кальку. Якщо ви берете папір без малюнків, варто спробувати декорувати обкладинку по своєму смаку - наприклад, зробити малюнки самостійно, приклеїти блискітки або тасьму і т.д.
Корисна порада
Для надійності можна склеювати обкладинку на згинах. В цьому випадку диск краще класти в конверт тільки поле того, як ви переконаєтеся, що клей висох.