Як почистити кеш в opera.

У внутрішній пам'яті будь-якого браузера, і Опери в тому числі, зберігаються завантажені елементи сторінок найбільш запитуваних web-адрес. Ця пам'ять, відома під коротким назвою - кеш - дозволяє в рази прискорити закачування документів і значно заощадити час завантаження. Однак переповнений кеш навпаки уповільнює роботу браузера. Очищення кеш а в цій ситуації є неминучим і повинна проводитися регулярно. При чищенні кеш а звільняється пам'ять від великої кількості тимчасових файлів. Чистити кеш в Опері можна за допомогою окремої інтерактивної функції.
Інструкція
1
Запустіть браузер Опера. Відкрийте в основному меню браузера пункт «Інструменти». Потім виберіть підміню «Загальні настройки».
2
У браузері відкриється діалогове вікно із загальними настройками. Кликнете на ньому вкладку «Розширені».
3
У вікні розширених налаштувань в лівому полі списку виділіть пункт «Історія». У правій частині даного діалогового вікна з'явиться інформація, в тому числі і про збереження кеш .
4
Очистіть кеш . Для цього в блоці інформації про дисковий кеш натисніть кнопку "Очистити". За кілька секунд кеш буде очищений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xpdkMIPt8vU
Корисна порада
Якщо вам необхідна щоденна очистка пам'яті к \ ша, поставте в цьому ж вікні прапорець на полі «Очищати при виході». Всі тимчасові файли будуть видалятися при кожному закритті браузера.