Як провести дитячий день народження у себе вдома. Як організувати дитячий день народження.

Ні для кого не секрет, що свято вдалося в тому випадку, якщо всі гості і сам іменинник добре і весело провели час. І так, у вашої дитини скоро День народження. Для того, щоб цей день став для нього справжнім святом, до нього необхідно підготуватися заздалегідь. Звичайно ж, можна звернутися за допомогою до професіоналів, які проводять подібні свята, а можна підготуватися до цього свята і самостійно. Для цього:
Інструкція
1
Визначте на сімейній раді місце святкування та кількість дітей (бажано, щоб діти були одного віку), яких плануєте запросити на дитячий празднік.Оговоріте суму, яку ви змогли б виділити на це торжество.Позаботьтесь про те, щоб малося більше простору для дитячих ігор. Найкращий варіант в цьому випадку буде, якщо є можливість з-за столу вийти на вулицю, або взагалі провести свято у дворі. На жаль, це не завжди можливо.
2
Визначтеся з вибором меню, враховуючи побажання вашого чада, обов'язково замовте або приготуйте більше солодощів, фруктів і морозиво, адже діти це дуже любят.Подключіте іменинника до підготовки його ж свята, і повірте, сама підготовка до свята стане для нього таким же хвилюючим подією, як і саме торжество.Украсьте приміщення, в якому проходитиме День народження, кулями і всілякими прикрасами.
3
Поцікавтеся у вашої дитини, що він хотів би отримати в подарунок. Підготуйте спеціальне місце для того, щоб складати подарунки від гостей.Подготовьте різноманітні ігри та розваги, не забудьте про дитячі пісні, тости, привітання та побажання для іменинника, або ж запросіть клоунів, аніматорів, які виконають всю роботу за вас.Позаботьтесь про те, щоб дорослі, які запрошені на свято, також могли розслабитися і відпочити за окремим столиком або в кріслі, спостерігаючи з боку, як веселяться їхні діти.
4
В кінці вечора подайте до столу великий святковий торт зі свічками, організуйте, щоб всі запрошені отримали по маленькому сувеніру, які ви з малюком зробите своїми руками або ж придбаєте в магазині. Вдалого вам свята.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BVnS61wJpv8