Як правильно обставити кімнату меблями. Як правильно расплоніровать меблі в кімнаті.

Іноді буває складно зручно і функціонально розставити меблі в кімнаті. Часто доводиться пересувати меблі, а це напружений і виснажливий труд. Найважче буває зробити так, щоб усі меблі помістилася в кімнаті.

Дуже важливо скласти план, щоб уникнути зайвих нервів. За допомогою міліметрівки можна чітко розпланувати розташування меблів, розглянути різні варіанти, при цьому нічого не пересуваючи.

1. Обмірте кімнату і накресліть на міліметрівці в зменшеному масштабі схему - вид зверху. Позначте на схемі розташування вікон, розеток, вимикачів. Так само відзначте розташування дверей, включаючи їх радіус повороту, тобто враховуючи той простір, який вони займають при розкритті.

2. Виміряйте всі предмети меблів, які ви плануєте поставити в кімнаті. Накресліть їх в потрібному масштабі на іншому шматку міліметрівки, підпишіть їх.

3. Виріжте предмети меблів і розмістіть їх в межах схеми кімнати. Намагайтеся не закривати меблями вікна і розетки, не розміщувати меблі так, щоб не можна було відкрити двері. Спробуйте кілька варіантів розташування меблів, поки не знайдете той, що більше вам підходить.

4. Коли ви знайдете оптимальне розташування меблів на схемі, розставте справжню меблі в кімнаті відповідно до плану.