Як зробити html форму.

Щоб організувати взаємодію сайту з відвідувачем в його сторінках треба передбачити можливості для введення інформації та відправки її на сервер. Для цього в мові опису веб-сторінок HTML (HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту») передбачений спеціальний набір тегів. Що це за теги і як, користуючись ними створити в сторінці веб- форму для заповнення відвідувачем?
Вам знадобиться
  • Базове знання мови HTML
Інструкція
1
HTML-теги, які повідомляють браузеру, що в цьому місці сторінки необхідно відобразити форму та її елементи, розміщуються в коді між відкриває тегом <.form> і закриває <./form>. Відкриває тег повинен містити обов'язкову інформацію - атрибути, що повідомляють куди саме треба відправити інформацію з форми і яким методом потрібно це зробити. Крім того, якщо сторінка містить більше однієї форми, то кожна повинна мати власне ім'я. З урахуванням усього цього відкриває тег може виглядати так:
2
Після відкриваючого тега форми нам слід розмістити елементи форми, які більше підходять для введення користувачем потрібного типу даних. Такими елементами можуть бути: Текстове поле вводу: Тут, як і у всіх інших тегах "input", атрибут "type" задає тип елемента, "name" - ім'я змінної, яке буде відправлено разом з введеними в це поле даними, а "value" - це значення за замовчуванням, яким буде заповнено тестове поле вводу. --Поле Введення пароля: - Поле для «мітки з галочкою»: Тут наявність атрибута" checked "означає, що за замовчуванням галочка там стоятиме .-- Група перемикачів, з яких потрібно вибрати тільки один: Зверніть увагу - у всіх елементів групи повинно бути однакове ім'я (name), але різні значення (value). На сервер буде передано тільки одне значення - те, яке відзначить відвідувач або те, що було вибрано за замовчуванням (атрибутом checked) .-- Список, що випадає: Тут кожен тег " option "- рядок в списку, що випадає. Як і для групи перемикачів на сервер буде передано тільки одне значення з поля, обраного відвідувачем, або обраного за замовчуванням (тут - атрибутом selected) .-- багаторядкова текстове поле: Атрибути" cols "і" rows "задають ширину (в знаках) і висоту (в рядках) поля для введення тексту .-- Приховане поле: Це поле не буде видно заповнює форму , але теж буде відправлено разом з іншими даними .-- Поле вибору файлу для відправки: Відправлення файлу вимагає, щоб в відкриваючому форму тезі були додаткові атрибути. Як мінімум, слід додати тег "enctype". Наприклад, так: і для відправки заповненої форми на сервер: Значення, вказане в атрибуті "value" для кнопок - це напис на самій кнопці.
3
У найпростішому варіанті html-код веб-форми в зборі може бути таким:

Введіть текст повідомлення <./textarea>
Виглядати в браузері він буде так: