Як чистити кеш в опері.

Іноді сторінка сайту при повторному відвідуванні відображається з дефектами. Можливо, це викликано тим, що файли, збережені браузером з попереднього заходу, вже застаріли. Для вирішення цієї проблеми слід очистити кеш браузера. Розглянемо, як простіше зробити це якщо використовуваний браузер - Opera.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera
Інструкція
1
Найкоротший шлях в Opera до функції, що очищує кеш, лежить через «Головне меню» браузера. В розділі "Налаштування" цього меню нас цікавить пункт з назвою «Видалити особисті дані». Клацнувши його, відкриємо діалогове вікно видалення особистих даних. Нам потрібно розгорнути повний список даних, що видаляються - для цього треба клацнути мітку «Детальне налаштування». У списку, четвертим пунктом буде цікавить нас настройка - «Очистити кеш». Потрібно переконатися, що галочка навпроти цього пункту стоїть. Тепер треба обов'язково перевірити - що саме буде видалено разом з кешем, перед тим як натиснути кнопку «Видалити». Зверніть увагу на збережені браузером паролі, якщо їх видаляти не потрібно - зніміть мітки з двох відповідних пунктів.
2
Інакше очистити кеш в Opera можна відкривши вікно налаштувань. Зробити це можна або натиснувши клавішу Ctrl і, не відпускаючи її, клавішу F12, або клацнувши пункт «Загальні настройки ...» в тому ж розділі "Налаштування" «Головного меню». У вікні "Налаштування" слід перейти на вкладку «Розширені» і вибрати розділ «Історія» в лівій панелі. Навпроти пункту "Дисковий кеш» розташована кнопка з написом "Очистити", яка нас і цікавить. Тут же можна налаштувати параметри кешування сторінок - максимальний обсяг збережених в ньому даних і варіанти автоматичного очищення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=faTRTuI9Ats
Кеш в браузері Opera - це, умовно кажучи, тимчасова папка, в яку поміщаються всі дані про відвідані вами під час інтернет-серфінгу сторінках, заповнених формах, паролі та іншої інформації. Браузер зберігає всі ці відомості для того, щоб при наступному відкритті сторінок завантажувати їх швидше. У міру накопичення кешу, ваш браузер може почати пригальмовувати.
Інструкція
1
Як ви вже зрозуміли, кеш час від часу потребує чищення. Для того щоб здійснити цю нескладну процедуру, достатньо знати, як дістатися до налаштувань кешу в браузері Opera. Крім того, напевно вам немає сенсу повністю очищати кеш, якщо ви не хочете щодня вводити на своєму комп'ютері логін і пароль від пошти, соціальних мереж та інших місць в інтернеті, що вимагають авторизації.
2
Отже, щоб очистити кеш, вам потрібно натиснути кнопку «Меню» у вашому браузері Opera і вибрати пункт "Налаштування", а потім клацнути на рядку «Видалити особисті дані». Не варто лякатися - в ту ж мить ви не позбудетеся нічого важливого, - система запитає вас, що ж саме ви бажаєте видалити.
3
У вікні «Видалення особистих даних» вам не варто відразу ж натискати кнопку «Видалити», а краще клацніть на стрілочки, яка відкриє вам доступ до розширених можливостей очищення збережених особистих відомостей.
4
Цього меню, уважно прочитайте, що саме ви хотіли б видалити, поставте галочки навпроти потрібного пункту, і тепер можете натиснути кнопку «Видалити», яка і приведе вас до мети.