Як підібрати меблі.

Меблі - це невід'ємна частина простору нашого будинку. Від вибору меблів залежить, чи буде цей будинок затишним і зручним або стане місцем, мало пристосованим для розслаблення і відпочинку. Як же правильно підібрати меблі саме для вашого житла? І що слід запам'ятати, вирушаючи в меблевий салон?
Вам знадобиться
  • - розміри дверних прорізів;
  • - ескіз або начерк розташування майбутньої меблів.
Інструкція
1
Визначтеся з бажаним стилем і колірною гамою вашого інтер'єру. Меблі повинна повністю відповідати загальній тематиці кімнати. Так, наприклад, гнуті або різьблені дерев'яні ручки крісел, класичний візерунок на оббивці навряд чи будуть доречні в кімнаті, оформленої в стилі "hi-tech". І навпаки - легкі скляні і хромовані поверхні нізащо не уживуться з класичними люстрами і важкими розкішними драпіровками. Окрім відповідності загальному духу приміщення, предмети меблів зобов'язані «перегукуватися» між собою - бути близькими по стилю і кольору.
2
Оцініть розміри кімнати, в яку підбирається меблі. Так, в невелике приміщення найкраще купувати компактну і функціональну меблі. Великі дивани, величезні письмові столи, бібліотеки, розкішні ліжка краще залишити власникам осель побільше.
3
Вибирайте тільки якісні меблі. Перед покупкою ретельно перевірте всі механізми на функціональність, оцініть якість збірки і використаних матеріалів, інше. Особливу увагу приділіть фурнітурі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o86KMqiLcdg
Зверніть увагу
Дизайнери з інтер'єрів радять розставляти меблі таким чином, щоб вона обігравала певний смисловий центр кімнати (у спальні - ліжко, у вітальні - камін, гарний акваріум і т.п.). Легшим вибір предметів обстановки зробить попередній начерк або ескіз розташування майбутньої меблів в тому чи іншому приміщенні.
Корисна порада
Вирушаючи за покупкою, не забудьте виміряти ваші дверні прорізи. Буде дуже прикро, якщо жаданий новий шафа не пройде у двері квартири.