Як почистити будинку шубу.

Кожна жінка мріє мати у себе в гардеробі красиву і дорогу шубу . Саме її м'який натуральне хутро зігріває холодними зимовими днями. Ви всіляко бережете цю дорогу для вас річ, але виникають такі моменти, коли взимку раптом несподівано пішов дощ або ж на вулиці жахлива сльота і ваша улюблена шубка забруднена. Чи можна самостійно позбутися від усіляких забруднень вашої шуби в домашніх умовах, ось кілька порад:
Інструкція
1
Зверніть увагу на поділ вашої шуби, якщо на ньому зібралася пил і сліди від дорожнього бруду, то акуратно за допомогою спеціальної щітки і делікатного миючого засобу відчистите ее.Протріте найбільш забруднені місця шуби губкою (так як дорогу річ не можна чистити звичайною щіткою для одягу), при цьому змочивши її холодною водою, в яку доданий звичайний пральний порошок без відбілювача.
2
Почистіть шубу з довгим ворсом, використовуючи при цьому спеціально приготовлену кашку з тальку і бензину, але звертаємо вашу увагу, що пропорції цієї суміші повинні суворо дотримуватися, щоб уникнути зайвих проблем і не зіпсувати вашу улюблену шубку.Очістіте виріб зі штучного світлого або білого хутра за допомогою щітки, попередньо змоченою у спеціальному розчині з лимонного соку і води.
3
Не забудьте промити хутро холодної водой.Висушіте шубу і розчешіть ворс спеціальної щеткой.Вешайте хутряний виріб, що потрапило під дощ, на вішалку з широкими плічками, щоб уникнути деформаціі.Сушіте її тільки при кімнатній температурі і якнайдалі від джерел тепла.
4
Уникайте потрапляння на вашу улюблену річ лаку для волосся, парфумів або іншої хімії, так як запахи, в'їдаються в шубу , дуже складно удаліть.Проветрівайте ваше виріб на свіжому повітрі і уникайте попадання на неї прямих сонячних лучей.Не поспішайте купувати нову шубу і витрачати гроші, які, можливо, ви планували витратити для інших цілей. Коли ви зробите всі процедури і очистіть вашу улюблену шубу від забруднень, її вид стане значно краще і свіже.