Як оформити свій блог.

Завести свій блог ніколи не пізно, так само як і оформити його на свій смак. Якщо у вас є блог в Живому Журналі, ознайомтеся з існуючими способами оформлення свого онлайн-щоденника.
Інструкція
1
При бажанні, сторінку свого блог а в ЖЖ можна змінити до невпізнання. Платформа Livejournal дозволяє оформляти свій блог як завгодно: міняти стилі, кольору, фон, шрифти, пункти меню і т.д. Важливо відзначити, що для цього вам не потрібно платити гроші - від статусу вашого аккаунта в ЖЖ не залежить те, як буде виглядати журнал. Щоб оформити блог , можна піти двома шляхами: вибрати готовий стиль по своєму смаку або створити свій стиль самостійно.
2
Якщо йти по шляху найменшого опору, можна вибрати один із сотень готових стилів оформлення і налаштувати його так, як вам потрібно. Для цього перейдіть в свій профіль і виберіть в меню «Журнал» пункт «Стиль журналу». Ви опинитеся в меню вибору дизайну журналу. Використовуючи навігацію в лівій частині сторінки, виберіть собі відповідний стиль, клацніть на кнопці «Перегляд», щоб побачити як виглядатиме ваша сторінка, а потім натисніть кнопку «Застосувати дизайн», щоб внести зміни в стиль оформлення.
3
Тепер можна виконати більш тонкі настройки, перейшовши в розділ «Налаштуйте свій стиль». Тут ви зможете налаштувати кольори і шрифти, вибрати кількість записів на сторінці, змінити назви заголовків та пунктів меню, показати або приховати теги, встановити картинку як фон, а також виконати інші настройки оформлення свого блог а.
4
Якщо вас не влаштовує жоден із пропонованих стилів, ви можете спробувати інший варіант. У Живому Журналі існують співтовариства, в яких користувачі викладають ексклюзивні стилі журналів. Великою популярністю користується співтовариство http://journals-covers.livejournal.com.Ви можете подивитися в публікаціях спільноти готові стилі, вибрати собі підходящий і застосувати його до свого журналу. Перед тим, як взяти собі той чи інший стиль, щоб ознайомитись з його використання.
5
Ну, а якщо ви вирішили спробувати себе в ролі дизайнера, але не маєте навичок роботи з HTML, скористайтеся генератором дизайнів для ЖЖ за адресою http://lj.yoksel.ru. Крім того, знайти відповіді на виниклі питання з оформлення свого блог а ви зможете в співтоваристві http://ru-designhelp.livejournal.com.
Блог, або мережевий щоденник, - один з варіантів створення особистої сторінки в інтернеті. Популярність блога визначається не тільки його змістом, а й зовнішнім оформленням, а також структурної організацією.

Графічне оформлення блога

Більшість людей орієнтуються на яскраві та запам'ятовуються зорові образи. Тому постарайтеся придумати унікальне графічне оформлення свого мережевого щоденника, яке в ідеалі має відображати його тематику. Майже на всіх блог-платформах є готові шаблони для оформлення сторіночок користувачів. Ви можете скористатися одним із запропонованих варіантів на перших порах, але з часом постарайтеся надати дизайну свого блога унікальність, зробіть його упізнаваним. Як правило, навіть в стандартному безкоштовному шаблоні блогових ресурсів LiveJournal, Diary.ru, LiveInternet.ru можна поміняти деякі елементи графічного оформлення, шрифти і параметри організації запісей.Блог можна умовно розділити на наступні елементи: хедер, фон, змістовна частина, сайдбар і футер . Хедер - це зображення нагорі сторінки, яке часто містить назву мережевого щоденника. Змістовна частина - текст і зображення публікацій. Сайдбар - панель збоку екрана, що полегшує читачеві навігацію в блозі. Футер - містить посилання для гортання щоденника і іноді контактну інформацію владельца.Хедер - це перше, що читач бачить, відкриваючи вашу сторіночки. Він свого роду «одяг», за якою зустрічають блог. Важливо зробити його унікальним і незабутнім. Знайдіть в інтернеті або виберіть зі своїх архівів яскраве і привабливе зображення. Добре, якщо воно буде відповідати тематиці блогу. Врахуйте, що хедер не повинен займати більше третини екранного пространства.Фон також грає важливу роль в графічному оформленні вашої сторінки. Тут найбільше значення має колір, оскільки він задає настрій і служить рамкою для текстових записів. Малюнок фону не повинен бути надто яскравим чи крупним, інакше він буде відволікати читача від вмісту блога.

Змістовне оформлення блога

Записи в мережевому щоденнику бажано супроводжувати зображеннями, але не перевантажуйте ними текст - це може втомити читача. Обов'язково давайте заголовки своїх публікацій. Вони повинні відображатися на сайдбарі, що полегшить читачеві навігацію в вашому блозі. Постачайте записи тегами, які відображають зміст запису, наприклад, «відпочинок», «прочитання книги», «фільми» і т.д. Теги дозволять користувачеві прочитати всі ваші публікації на ту чи іншу тему. Грамотно оформляйте текст повідомлень. Завжди перевіряйте свої блогові записи перед публікацією. Велика кількість друкарських помилок, орфографічних і пунктуаційних помилок характеризує автора, як неохайного і несерйозного людини. Текст розбивайте на кілька абзаців по 3-4 пропозиції в кожному. Уникайте занадто довгих публікацій, краще зробіть кілька послідовних повідомлень по темі.