Як зробити прикольне фото зі свого фото. зробити фото на комп'ютер.

Ви коли-небудь мріяли опинитися на одній фотографії з Бредом Піттом, президентом Росії чи США? А може вам хотілося, щоб ваш портрет написав відомий художник? В наш час немає нічого неможливого! За пару хвилин ви перетворите свій знімок в оригінальну і ексклюзивну фотографію!
Інструкція
1
Щоб приступити до створення забавної фотографії, перейдіть на сайт www.free4design.ru, де ви зможете безкоштовно додати безліч різних ефектів до вашого фото. На головній сторінці сайту (в меню справа) перейдіть в розділ «Фото ефекти, ФОТОжарт».
2
Виберіть вподобаний вам фотоефект і клацніть на кнопці «Натисніть, щоб вставити фото». У новому вікні виберіть своє фото на комп'ютері, натиснувши кнопку «Вставити фото в рамку». Вам буде запропоновано виділити частину фотографії, яка буде поміщена в шаблон. Виділення можна розтягувати за допомогою миші і переміщати по знімку.
3
Виділивши потрібну частину фотографії, знову натисніть кнопку «Вставити фото в рамку», а після того, як фотографія буде готова, натисніть кнопку «Завантажити рамку з фото ». Збережіть отриманий файл на своєму комп'ютері, і позабавьте своїх друзів, розмістивши фото на своїй сторінці в соціальній мережі або блозі.
Корисна порада
Намагайтеся вибрати таку свою фотографію, яка не буде виділятися на готовому фото. Так ФОТОжарт виглядатиме більш природно.