Як підготувати поверхню для наклеювання шпалер.

Шпалери можуть прикрасити стіни вашого житла, але якщо спершу не підготувати стіни належним чином, всі точні виміри і акуратність, з якою ви будете клеїти шпалери, підуть прахом і всі вади проступлять назовні.

Якщо у вас не ідеальні стіни, навіть після того, як ви зробили все можливе, щоб їх підготувати, подумайте над використанням шпалер з хаотичним малюнком, щоб візуально приховати дрібні недоліки, які неможливо повністю виправити.

1. Відремонтуйте всі пошкоджені ділянки штукатурки. Заповніть отвори від цвяхів шпаклівкою і відшліфуйте, коли висохне, щоб домогтися гладкої поверхні.

2. Видаліть пил і павутину з кутів кімнати за допомогою пилососа з розсувним шлангом або довгою щітки для видалення пилу. Вручну видаліть всі забруднення на стінах і очистіть їх від дрібних частинок за допомогою гумового скребка. Видаліть цвіль або грибок розчином на основі хлору і покрийте ці ділянки стіни захисної ґрунтовкою.

3. Якщо штукатурка була нанесена недавно, покрийте її захисної ґрунтовкою. Грунтовка повинна бути такого ж кольору, як і фон шпалер, які ви будете клеїти.

4. Відшліфуйте стіни, якщо раніше вони були пофарбовані глянсовою фарбою. За допомогою дрібної наждачного паперу злегка відполіруйте всю стіну, щоб прибрати блиск і додати поверхні шорсткість. Пропилососьте пил, що утворилася в процесі шліфування, зі стіни і з підлоги і протріть стіну ганчіркою.

5. Відполіруйте нерівні поверхні - бетон, обшивку, шлакоблоки або текстурированную фарбу. Нанесіть шар заливальної маси на всю поверхню, щоб стіна була гладкою. Відполіруйте дрібним наждачним папером, поки стіна не стане гладкою на вигляд і на дотик. Пропилососьте пил про шліфування і протріть стіну ганчіркою. Покрийте стіну шаром захисної грунтовки.

6. Наклейте шар шпалер, відповідний за розмірами до потрібної ділянки стіни.