Як прикрасити весільні машини.

Весілля - неповторний день. І хочеться, щоб в цей день все було організовано якнайкраще. У всі часи люди намагалися пишно прикрасити весільний кортеж, навіть якщо сім'ї нареченого і нареченої були не дуже багаті. Зараз відправитися в ЗАГС в красиво оформленому автомобілі може кожна пара, особливо якщо докласти трохи зусиль і зробити прикраси самостійно.
Вам знадобиться
  • Різнокольорові стрічки
  • Лялька
  • Трохи тканини для лялькового сукні
  • Кульки
  • Поролон
  • Водоемульсійна фарба
  • Бронзова фарба
  • Дріт з м'якою ізоляцією
Інструкція
1
Підготовку весільної машини почніть з ляльки. Зшийте для неї весільну сукню. Викроїти його можна по тому платтю, яке було на ляльці, але в принципі плаття може бути будь-якого фасону. Головне - щоб воно було схоже на весільне. Зробіть з гіпюру, газу або капрону фату. Якщо на ляльці немає білих черевичків ?, зробіть і їх. Це можуть бути чобітки або навіть просто носочки з підошвою з іншої тканини.
2
Якщо ви використовуєте для кортежу свою власну машину або автомобіль когось із друзів, необхідно на дах прикріпити кільця. Виріжте з з поролону. Можна зробити два окремих кільця, потім одне розрізати, вставити в інше і склеїти, але можна намалювати і вирізати композицію з двох кілець. Покрийте кільця водоемульсійною фарбою і дайте висохнути. Покрийте їх Бронзовка. Прошийте кільця дротом так, щоб можна було їх закріпити на бампері.
3
Прикріпіть стрічки. Яку композицію ви зробите - цілком залежить від вашої фантазії, ніяких канонів в цій справі немає. Це може бути один великий бант, а можуть бути просто довгі стрічки, натягнуті в різних напрямках. На стрічки можна прикріпити квіточки того ж кольору.
4
На капот або на дах прикріпіть кошичок з живих квітів. Композицію доповніть кульками, підібравши їх під цввет стрічок.
Зверніть увагу
У весільному кортежі найкраще виглядають білі і чорні машини. Можна використовувати і машини інших кольорів, окрім червоного. У всякому разі, в червону машину не варто садити нареченого або наречену, нехай вона їде однією з останніх.
Корисна порада
Стрічки підбирайте залежно від кольору машини. Композиція не повинна бути занадто строкатою. Можна взяти кілька відтінків рожевого або червоного, а також поєднання «синій - жовтий - червоний» або «синій - блакитний - рожевий».