Як накладати музику на фотографії. на музику накласти фото.

В блогах і на особистих сторінках в соціальних мережах можна зустріти оригінально оформлені слайд-шоу, в яких фотографії міняються під музику. Для створення таких слайд-шоу існує безліч спеціальних програм, але більша їх частина коштує грошей. Між тим, є і безкоштовний спосіб зробити слайд-шоу з музичним супроводом.
Інструкція
1
Виберіть зі своєї фотоколекції кілька знімків, з яких ви хотіли б зробити слайд-шоу, і помістіть їх в окрему папку. Бажано, щоб всі фотографії були хорошої якості, адже готове слайд-шоу можна буде завантажити на свій комп'ютер у високому дозволі і дивитися його потім на великому екрані.
2
Перейдіть на сайт www.fotofilmi.ru і зареєструйтеся. Для реєстрації вам знадобиться вибрати логін і пароль, і вказати адресу електронної пошти. На нього прийде лист з посиланням активації облікового запису, пройшовши по якій ви будете зареєстровані. Після цього можна ввійти на сайт.
3
Після авторизації ви опинитеся на головній сторінці, де можете подивитися зразки вже готових слайд-шоу, а також останні роботи користувачів, які відкрили доступ до своїх «фотофільмом» - саме так на даному ресурсі називається те, що ви будете створювати .
4
Ознайомившись із зразками, натисніть кнопку «Створити» на головній сторінці сайту, після чого вам буде запропоновано вибрати назву для фотофільму, а також налаштувати доступ до нього інших користувачів. Якщо ви не бажаєте робити фотофильм загальнодоступним, вкажіть це в настройках на даному етапі.
5
Далі вам належить завантажити приготовлені фотографії та музичний файл, який буде супроводжувати показ фотофільму, а також, при бажанні, додати до фотофільму титри. Крім того, ви можете вибрати тему оформлення фотофільму по своєму смаку, або виконати всі налаштування самостійно. Інтерфейс системи вкрай простий і не викличе труднощів навіть у початківців користувачів.
6
Зробивши всі необхідні настройки, натисніть кнопку «Згенерувати фільм». Буде виконано створення фотофільму, а після завершення процесу ви зможете подивитися результат, скачати його на комп'ютер, отримати код для розміщення в блозі, а також відправити фотофильм на свою сторінку «В Контакте», Facebook, «Мій Світ» і в інші соціальні мережі.