Як поставити пароль на оперу.

У ранніх версіях браузера Opera встановити пароль на його запуск можна було з меню налаштувань програми. В останніх версіях розробники відключили цю опцію, і для того, щоб Opera не можна було запустити без введення пароля, слід скористатися додатковим софтом.
Інструкція
1
Для більшості користувачів можна рекомендувати програму Exe Password, яка працює на будь-який з нині існуючих версій Windows. Завантажити програму можна на офіційному сайті розробників. Посилання для завантаження ви знайдете в розділі Download. Після того, як інсталяційний файл буде завантажений, запустіть його і зробіть установку програми.
2
Тепер клацніть на ярлику Opera правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт Password Protection, який з'явився після установки програми. Перед вами відкриється вікно Майстра установки пароля. Введіть пароль в поле New Password і повторіть його в полі Retype New P. Натисніть кнопку Next, а потім кнопку Finish. Запустіть Opera і переконайтеся, що пароль встановлений і для запуску програми потрібно його введення.
Зверніть увагу
Будьте уважні: після видалення Exe Password з вашого комп'ютера, встановлений пароль зберігається! Для повного видалення програми буде потрібно очищення реєстру.