Як приготувати карасів. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Карась - одна з найпоширеніших прісноводних риб, що живуть в наших широтах. Хоч карась і костистих, на смак він досить смачний, як сам по собі, так і в складі інших страв. Найвідоміше блюдо з ним - карасі в сметані.
Вам знадобиться
  • 6-8 невеликих карасиків
  • 100 мл. рослинного масла
  • 150 г. борошна
  • 2 склянки сметани
  • сіль
  • спеції
Інструкція
1
Карасів для приготування їх в сметані краще брати дрібних. Великі будуть смачними самі по собі без жодного соусу. Очистіть карасів від луски, через надріз на животі вийміть з них нутрощі, намагайтеся при цьому не зачепити жовчний міхур.
2
Ретельно промийте рибу. І, увага, маленька хитрість! Зробіть з кожного боку рибини поперечні надрізи завдовжки близько 3 см глибиною приблизно 5 мм. Розташуйте прорізи на відстані полусантіметра один від одного. Якщо зробити так, численні кісточки, що сидять в хребтовой м'язі, розчиняться при смаженні. Рибу стане набагато простіше є.
3
Посоліть рибу, дайте їй постояти 5-10 хвилин. Обваляйте карасів в борошняної паніровці, обсмажте по 5-7 хвилин з кожного боку в киплячій олії.
4
Коли вся риба буде готова, спассеруйте на маслі, в якому вона смажилася 2 столові ложки олії, додайте сметану, добре перемішайте соус. Складіть карасів у вогнетривкий посуд, полийте їх сметаною, відправте в духову шафу до утворення на поверхні страви рум'яної скоринки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wHXQM05Eif4
Корисна порада
Карасі гарні й самі по собі, без гарніру. Але якщо ви все одно хочете подати до них гарнір, то кращого варіанту, ніж запечена картопля, вам не знайти.