Як поставити пароль на програму. Як поставити пароль на запуск додатків.

Існує багато різних способів захистити свою особисту інформацію на комп'ютері: можна встановити пароль на вхід в систему, можна зберігати конфіденційну інформацію на знімному носії, а можна обмежити доступ до програми, встановивши на неї пароль .
Інструкція
1
Звичайному користувачеві встановити пароль на запуск програми за допомогою стандартних засобів Windows не вдасться, тому варто звернутися до програмного забезпечення від сторонніх розробників. Можна скористатися програмою Exe Password. На офіційному сайті перейдіть в розділ Download і скачайте Exe Password на свій комп'ютер, а потім виконайте установку програми.
2
Після установки, в контекстне меню (викликається клацанням правою кнопкою миші по іконці або ярлику додатка) буде додано пункт Password protection. Виберіть ярлик програми, до якої ви хотіли б обмежити доступ, а потім клацніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть команду Password Protection.
3
У діалоговому вікні задайте пароль в поле New Password і повторіть пароль в поле Retype New P. Натисніть кнопку Next. Пароль буде встановлений, а для виходу вам буде потрібно натиснути кнопку Finish. Спробуйте запустити програму, на яку ви тільки що встановили пароль . Ви переконаєтеся, що без введення пароля доступ до неї буде заборонений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hM1PVzN_e88
Зверніть увагу
Програма Exe Password сумісна з наступними версіями Windows: 95,98, ME, 2000, XP, Vista, 7.