Як прикрасити ванну кімнату. Як самому полагодити змішувач у ванні.

Прикрасити ванну у вас вдома нескладно, якщо ви визначилися зі стилем. Зазвичай вирішальним фактором в загальному настрої і стилі ванній є фіранка для ванної. Вся справа в тому, що здебільшого ванні кімнати мають невелику площу, і фіранка для ванної займає багато візуального простору.

Використовуючи правильні кольору і способи розстановки, можна прикрасити ванну, зробити її функціональної і привабливою на вигляд.

1. Виберіть таку фіранку для ванної, яка вписується в стиль, задуманий вами для ванної кімнати. У продажу є фіранки найрізноманітніших забарвлень і стилів. Дитячу ванну можна перетворити в кімнату з його улюбленими персонажами з мультфільмів, поп-зірками або героями. Також можна вибрати фіранку в елегантному, вікторіанському, сільському стилі і навіть у стилі модерн. Якщо ви не будете фарбувати стіни, і вони вже покриті шпалерами або кахлем, переконайтеся, що нова фіранка поєднується з покриттям і кольором стін.

2. Пофарбуйте стіни, якщо вас не влаштовує їх колір у ванній кімнаті. Це порівняно недорогий спосіб змінити вигляд ванної кімнати. Для більшості ванних підійдуть пастельні або світлі тони, т.к. вони зорово збільшують простір. Не бійтеся використовувати насичені кольори у ванній кімнаті, якщо хочете домогтися вражаючого ефекту. Наприклад, якщо на завіски є яскраво-рожеві квіти на салатово-білому смугастому тлі, фарбування стін в салатовий колір - відмінний спосіб надати незвичайний вид вашої ванної. Якщо вам здається, що салатовий колір буде придушувати інші кольори у ванній кімнаті, можна пофарбувати три стіни в білий, а четверту стіну - в салатовий колір, щоб зробити акцент.

3. Купіть аксесуари, які відтворюють візерунки на завіски для ванної, якщо це можливо. У багатьох магазинах розпродажів і магазинах постільної білизни і рушників представлений широкий вибір декоративних елементів для ванної, які поєднуються один з одним. Якщо повний набір коштує більше, ніж ви планували витратити, купите тільки фіранку. Неважко підібрати стаканчик для зубних щіток, мильниці, кошик для білизни і полки для ванної в одному кольорі, які будуть поєднуватися з одним з основних кольорів фіранки для ванної.

4. Повісьте картинку або інша прикраса на стіну у ванній. Переконайтеся, що прикраса добре поєднується з колірною гамою ванної кімнати. Наприклад, якщо в оформленні вашої ванної присутні мушлі, морської берег або океан, картинка на стіні також повинна бути на цю тему.

5. Покладіть м'які килимки для ніг перед унітазом, раковиною і ванною. Вони також доповнюють колірне рішення всієї ванної кімнати. Килимок, лежачий вздовж ванною або душової кабіни, вбирає воду, яка стікає з вас, коли ви витирали після купання.