Як зробити принт скрин. перевести на робочому столі рисунок одному форматі.

Дуже часто в мережі доводиться читати у відповідь на питання, як зробити скриншот , поради «скачати прогу» ту чи цю. Однак в комп'ютері для цієї мети вже є все, що потрібно, навіть окрема кнопка на клавіатурі.
Інструкція
1
Спочатку про кнопку: на клавіші, яка відповідає за «фотографування» екрана в пам'ять комп'ютера, написано "Print Screen", іноді скорочено - "Prt Scr". Знаходиться вона зазвичай в самому верхньому ряду, вище кнопок зі стрілками.
2
Натискання на цю кнопку ніяких візуальних або звукових ефектів не викликає, система тихо і ненав'язливо поміщає картинку з екрану монітора в оперативну пам'ять. Там вона і буде знаходитися, поки ви не подасте команду «Вставити». Причому, системі абсолютно все одно - куди саме ви захочете вставити зображення. Це може бути стандартний графічний редактор Paint або просунутий Photoshop, текстовий редактор Word або табличний редактор Excel. А після вставки ви зможете робити з картинкою все, що дозволяє використовувана програма. Саме елементарне, що з нею можна зробити - просто зберегти. Для прикладу виконайте всю процедуру, наприклад з текстовим редактором Microsoft Word 2007.
3
Дія 1: щоб скопіювати зовнішній вигляд екрану, натисніть клавішу "Print Screen"; Дія 2: відкрийте текстовий редактор Word і створіть новий документ, наприклад, натиснувши клавішу Ctrl і, не відпускаючи її, клавішу "N"; Дія 3: щоб вставити скопійоване зображення екрану натисніть клавішу Ctrl і, не відпускаючи її, клавішу "С"; Дія 4: це не обов'язково, але якщо вам не подобається те, що величезна картинка випирає за кордону документа, її краще зменшити приблизно на третину. І ще не завадить додати заголовок. Результат в Word 2007 буде виглядати так:
4
Тепер вам залишиться зберегти свою роботу. Текстовий редактор Word збереже її в форматі текстового документа. Якщо ж нам потрібен файл у форматі зображення (gif, jpeg, png, bmp), то краще скопійоване кнопкою "Print Screen" вставити в який-небудь графічний редактор. Наприклад, можна повторити всю процедуру стосовно до графічного редактору Photoshop: Дія 1: скопіюйте зовнішній вигляд екрану натисканням клавіші "Print Screen"; Дія 2: відкрийте графічний редактор Photoshop і створіть новий документ (і тут це теж поєднання клавіш Ctrl + N); Дія 3: вставбте скопійоване натисканням клавіш Ctrl + С; Дія 4: і тут теж ви можете зменшити розмір зображення на третину, а потім зберегти його у форматі gif (поєднання клавіш Alt + Ctrl + Shift + S). Повинна вийти приблизно така gif-картинка:
Зверніть увагу
На лептопах іноді Print Screen працює тільки в поєднанні з клавішею Fn
Корисна порада
Щоб скопіювати не весь екран цілком, а тільки активне вікно, треба натискати Print Screen в поєднанні з клавішею Alt