Як приготувати домашню тушонку. приготування тушонки із свинини.

Тушенка не дарма відноситься до розряду важливих стратегічних запасів. Тушонка, зроблена в заводських умовах, здатна зберігатися роками, не псуючись. Тушонка ж, приготована вдома, таким великим терміном зберігання похвалитися не може, в домашніх умовах важко створити необхідні для цього стерильні умови. Але смачною вона буде, це точно.
Вам знадобиться
    • 3-4 кг свинини
    • 3-4 кг. яловичини
    • 2 л. води
    • 3 ст.л. солі
    • спеції
Інструкція
1
Свинина для тушонки повинна бути досить жирною. Для здешевлення кінцевого продукту ви можете взяти свинячу голову, в ній досить і сала, і м'яса. З одного голови ви якраз знімете близько 4 кг м'якоті. Яловичину теж необов'язково брати саму добірну, візьміть звичайне м'ясо без кісток, можна навіть з жилами.
2
Поріжте м'ясо шматочками по 2-3 см, сало подрібніше - 1 см. Складіть все у каструлю, додайте води і поставте на сильний вогонь. Не пропустіть момент закипання, щоб безпосередньо перед ним зняти з поверхні виниклу піну. Як тільки вміст каструлі закипить, зменшіть вогонь до мінімуму, тушкуйте м'ясо близько 3-4 годин. За півгодини до готовності додайте в каструлю сіль і спеції - лавровий лист, чорний перець горошком, запашний перець.
3
Підготуйте банки для закочування тушонки, краще брати невеликі на 500-800 мл. Розкладіть м'ясо разом з бульйоном по банкам, накрийте кожну з них залізною кришкою, стерилізують тушонку в киплячій воді 20-30 хвилин.
4
Для стерілізованія візьміть велику каструлю з широким дном, постеліть на її дно складене у декілька шарів рушник, складіть в каструлю банки з м'ясом і залийте простір між ними гарячою водою так, щоб та покрила їх по плечики.
5
Вогонь під каструлею повинен бути не дуже великим, досить, якщо вода буде весь час на межі кипіння. Стерильні банки виймайте з води щипцями за горлечко, закривайте за допомогою закаточной машинки і вкутуйте ковдрою, щоб тушонка повільно остигала. Через добу банки можна відправляти на зберігання.
Корисна порада
Домашню тушонку краще зберігати в холодильнику і використати протягом декількох тижнів.