Як пофарбувати паркан пульверизатором.

Головна складність при фарбуванні паркану пульверизатором - це щілини в паркані. Якщо використовувати валик або пензлик, можна не фарбувати їх або пофарбувати тільки внутрішні кути дощок.

З пульверизатором можна випадково зробити смугастим все, що знаходиться по інший бік паркану. Оскільки паркани зазвичай поділяють ділянки з будинками, можна зіпсувати відносини з сусідами, якщо не дотримуватися рекомендацій.

1. Доможіться дозволу пройти по інший бік паркану. Зазвичай це неважко, якщо пояснити, що ви збираєтеся зробити і навіщо.

2. Розвісьте на стороні паркану, протилежної тій, яку ви будете фарбувати, тонку тканину. Закріпіть їх товстим скотчем. Проведіть рукою по скотчу, щоб він добре приклеївся.

3. Постеліть звичайну ганчірку на землю під тією частиною паркану, яку ви будете фарбувати. У міру фарбування секцій паркану переміщайте ганчірку.

4. Перш ніж фарбувати паркан, надіньте респіратор. Навіть працюючи на вулиці, не варто дихати фарбою з пульверизатора.

5. Фарбуйте паркан зі свого боку довгими рівномірними струменями з пульверизатора. Фарбуйте вздовж дощок - по вертикалі, якщо вони стоять вертикально, і по горизонталі, якщо вони горизонтальні.