Як поміняти дозвіл у картинки. Як поміняти розмір картинки на 32х32 24х24.

Існує багато різних варіантів зміни дозволу зображень. Оскільки для цього потрібно один з графічних редакторів, то найлегше користуватися тим, який знаходиться під рукою. Розглянемо спосіб зміни дозволу за допомогою графічного редактора Paint, який встановлений на будь-якому комп'ютері з операційною системою Windows.
Інструкція
1
Щоб запустити Paint, клацніть в меню «Пуск» (кнопка в лівому меню екрану) і виберіть пункт "Всі програми", потім "Стандартні", і клацніть на значку Paint.
2
Додайте в редактор Paint картинку. Для цього натисніть кнопку меню в панелі швидкого доступу (в лівому верхньому кутку вікна програми) і виберіть команду «Відкрити». Відкриється вікно, в якому ви побачите вміст вашого комп'ютера. Знайдіть папку, в якій знаходиться картинка, і клацніть по ній двічі.
3
Після того, як картинка з'явиться у вікні редактора Paint, натисніть кнопку «Змінити розмір», яку можна знайти в меню зверху. У меню «Зміна розмірів і нахилу» відзначте опції «Пікселі» і «Зберігати пропорції». Введіть потрібне цифрове значення по горизонталі, після чого значення по вертикалі буде встановлено автоматично. Натисніть кнопку «ОК» і картинка змінить свої розміри.
4
Тепер можна зберегти результат. Якщо ви бажаєте зберегти оригінальний варіант зображення, то клацніть на кнопці меню і виберіть команду «Зберегти як». Введіть назву картинки і виберіть папку, в яку вона буде збережена. Якщо вам не потрібно зберігати оригінальну картинку, просто клацніть на значку дискети в меню. Картинка з новим дозволом замінить собою вихідний файл.
Зверніть увагу
Описаний спосіб підходить для комп'ютерів з встановленою операційною системою Windows версій Vista і 7.