Як розбити файл на декілька.

Необхідність розбити файл на кілька виникає, коли потрібно, наприклад, скопіювати інформацію на інший комп'ютер, але знімний носій зайнятий або простір на ньому обмежена. В такому випадку можна розділити великий файл на кілька маленьких і перенести їх на інший комп'ютер по черзі.
Інструкція
1
Один із способів розбити файл на декілька - скористатися спеціальними програмами - архіваторами - у більшості з яких є можливість створювати архіви заданих розмірів. Таких програм існує достатньо багато. Це WinRAR, WinZip, 7-Zip, Haozip та інші. Скачайте і встановіть будь-який вподобаний архіватор, якщо ви не користувалися ним раніше.
2
Подальші дії, як розбити файл на кілька, ми покажемо на прикладі програми WinRar. Звичайно, інтерфейс кожного архіватора відрізняється, але, якщо ви зупинилися на іншій програмі, ознайомившись з її настройками, ви без особливих зусиль повторіть аналогічні дії. Запустіть WinRar і у вбудованому провіднику перейдіть в папку, яка містить файл , який потрібно поділити на кілька маленьких. Виділіть цей файл курсором миші і в панелі інструментів програми натисніть на кнопку «Додати».
3
Ви побачите вікно «Ім'я і параметри архіву». Формат архіву (RAR або ZIP), а також параметри архівації (видалення файл ов після упаковка, створення саморозпаковуваного SFX-архіву та ін.) Виберіть самостійно. В нашому випадку вони не особливо впливатимуть на результат.
4
Вкажіть метод стиснення - «Без стиснення»: це заощадить ваш час, витрачений комп'ютером на архівацію. В поле «Розділити на томи розміром (у байтах)» вручну введіть розмір, якому відповідатиме один маленький файл -архів, створений програмою. Після установки налаштувань натисніть ОК.
5
Коли програма закінчить архівувати і створювати файл и, в папці з початковим файл ом ви побачите кілька нових архівів, кожен з яких за розміром точно відповідає введеному вами значенню . Останній архів зазвичай менше. Отримані таким чином частини файл а ви тепер можете скопіювати на інший комп'ютер. Перенесіть туди всі частини, інакше розпакувати їх на ньому не вийде.