Як розбудити себе з ранку. Як полегшити ранній підйом.

Добре тим з нас, хто відноситься до розряду «жайворонків» і для кого не існує проблеми піднятися з ліжка з ранку раніше. А ось «совам» для того, щоб розбудити себе ні світ ні зоря, доводиться прикладати масу героїчних зусиль. Та й то, не завжди вони можуть увінчатися успіхом. У тому випадку, якщо привід для такого подвигу серйозний - майбутня поїздка або зустріч, треба полегшити організму незвичний для нього ранній підйом.
Інструкція
1
Щоб на наступний день бути відпочилим, повним сил і в хорошому настрої, треба все-таки виспатися. А для цього постарайтеся раніше лягти спати. Ви навіть можете за день перед цим також прокинутися вранці раніше, ніж зазвичай - може бути, до вечора вам вже захочеться спати. Щоб заснути в незвичне час, прогуляйтеся перед сном, потім прийміть розслаблюючу ванну, випийте склянку теплого молока. Почистіть зуби. Для організму на підсвідомому рівні це буде сигналом до того, що день закінчений і пора відпочити.
2
Будильник поставте подалі від ліжка, щоб при пробудженні не було спокуси переставити його на інший час. Коли ви вранці встанете щоб вимкнути його, вже не лягайте в ліжко, не намагайтеся повалятися ще кілька хвилин, відразу ж заправте її і зробіть легку ранкову розминку - помахайте ногами і руками, нахиляйтеся і присідайте. Потім ідіть в ванну і прийміть освіжаючий прохолодний душ, розітріться гарненько рушником, відчуйте, як кров побігла по венах, як організм прокинувся.
3
Запустіть механізм свого тіла, перемкніть на робочий лад - поснідайте. Поки ви готуєте сніданок, сон вже остаточно покине вас і ви самі відчуєте бадьорість і бажання взятися за справу. Довершити цю настройку чашечкою гарячого натурального свіжозвареного кави. Випийте її не поспішаючи, дивлячись, як прокидається місто, як перші сонячні промені грають на зелених гілках, і ви зрозумієте, що і в такому ранньому підйомі є свої переваги.