Як привести себе в тонус.

Довга зима, напружена робота, хронічна втома - все це призводить до втрати внутрішнього тонусу . Для того, щоб знову відчути себе бадьоро й енергійно, необхідно змінити звичний спосіб життя.
Інструкція
1
Перш за все необхідно дати собі можливість повноцінно виспатися. Присвятіть цьому чергові вихідні - відключіть будильник і телефон, щоб вас не турбували. Лікарі не даремно кажуть, що сон - це найкращі ліки. Збільште час щоденного сну хоча б на годину - ваш організм сприйме це з вдячністю.
2
Намагайтеся більше бувати на свіжому повітрі. Брак кисню провокує підвищену стомлюваність, знижує імунітет. Як можна частіше провітрюйте приміщення, в якому перебуваєте.
3
Зверніть увагу на харчування. Включіть в раціон більше легкозасвоюваного білка (наприклад, він міститься в рибі), горіхів і зелені. Пийте свіжовичавлені соки і їжте поменше солодкого. Проконсультуйтеся з лікарем з приводу вітамінних препаратів, які допоможуть вам швидко повернути тонус втомленому організму.
4
Для того, щоб привести себе в форму, необхідно зайнятися своїм тілом. Якщо є можливість, то варто записатися в басейн або на фітнес. Сильно втомлюєтеся на роботі - сходіть на йогу, вона не тільки допоможе знайти тонус тіла, але і посприяє нормалізації психологічного стану. Навіть звичайна гімнастика вранці або вечірні прогулянки з дітьми або собакою дозволять вам поліпшити самопочуття.
5
Якщо ви відчуваєте постійну втому - зверніться до лікаря. Під хронічною втомою можуть маскуватися різні захворювання.
6
Уникайте похмурих кольорів. Відкладіть сіру блузку і темно-синє пальто в сторону. Одягайте тільки соковите і яскраве - такі кольорові сполучення підвищують настрій, протиставляють себе депресії і допомагають відчувати себе легко і невимушено.
7
Не забувайте про гарний настрій! Намагайтеся більше посміхатися і спілкуватися з веселим людьми - оптимізм завжди заразливий. Сходіть в кіно або на виставку, поїдьте на шашлики або в туристичний похід - позитивні емоції допоможуть вам знову відчути себе в тонусі!