Як почистити біле пальто. почистити пальто біле -шерсть.

Пальто , як і будь-яку іншу сезонну річ, перш ніж відправити в шафу необхідно почистити і подбати про те, щоб воно зберегло свою привабливість до наступного сезону. Звичайно, можна віднести його в хімчистку, але де гарантія, що повернуть вам його в гідному вигляді? Навіть якщо ви є господинею білого пальто, то зможете без зусиль почистити його в домашніх умовах, дотримуючись певних рекомендацій.
Інструкція
1
Якщо плям на вашому білому пальто немає, і ви просто бажаєте почистити його від сірого нальоту - просто виперіть його вручну з додаванням кондиціонера. Потім ретельно прополощіть і дайте воді стекти. Сушіть в горизонтальному положенні, щоб пальто не втратило своєї форми.
2
Плями від жіра.На пляма покладіть невеликий шматочок паперу, а тампоном, змоченим в бензині, акуратно протріть це забруднене місце з виворітного сторони.Посипьте пляма тальком і залиште на 6 - 8 годин. Приберіть тальк за допомогою щітки середньої жорсткості. При необхідності повторіть процедуру.
3
Плями від чая.Смешайте 1 чайну ложку гліцерину і? чайної ложки нашатирного спирту і акуратно почистіть забруднене место.Смешайте воду і спирт у співвідношенні 2: 1 і почистіть пляма тампоном, змоченим у цьому розчині.
4
Плями від пива можна вивести перекисом водню або розчином оцту і води в співвідношенні 1: 1.
5
Плями від червоного віна.Посипьте харчовою сіллю забруднене місце і ретельно промийте водою.
Корисна порада
Зберігайте пальто, в целофановому пакеті, повісивши на плічка.