Як дозволити доступ до папки. Як встановити windows на кпк voxtel.

Комп'ютерні мережі створені для спілкування та спільної роботи, а система безпеки операційної системи створена для захисту від несанкціонованого доступу до підвідомчим їй ресурсів комп'ютера. Як дати вказівку системі безпеки дозволяти доступ до якоїсь конкретної папці ззовні описано в цій статті.
Інструкція
1
Безпека ОС Windows організована на рівні окремих файлів і заснована на використанні файлової системи NTFS (New Technology File System - «файлова система нової технології»). У всіх папках кожного диска є спеціальні списки контролю доступу - ACL (Access Control List). Вони містять перелік конкретних користувачів і користувальницьких груп, яким дозволений доступ до визначеному файлу або всієї папці в цілому. Там же перераховані дії, які ці користувачі (або групи) можуть скоїти з папками і файлами. В операційній системі є можливість і детального і спрощеного управління списками ACL. Тому як саме включити загальний доступ до якої-небудь папці залежить від того, чи включена в настройках вашої операційної системи опція «Використовувати простий спільний доступ до файлів». Дізнатися це можна, в діалозі «Властивості папки» Панелі управління. Щоб відкрити його треба на кнопці «Пуск» в розділі "Налаштування" клацнути "Панель управління", а там вибрати пункт «Властивості папки». У вікні, яка цікавить нас опція знаходиться на вкладці «Вид».
2
Щоб відкрити (або навпаки - закрити) мережевий доступ до якої-небудь папці у вашому комп'ютері клацнемо її правою кнопкою миші і в меню виберемо пункт «Загальний доступ і безпека». Якщо опція «простий загальний доступ» включена (ми з'ясовували це на попередньому кроці), то у вікні, властивостей папки закладка «Доступ» виглядатиме так:
3
Щоб дозволити доступ по мережі, слід поставити галочку «Відкрити спільний доступ до цієї папці». Тут же можна вказати ім'я, під яким папку бачитимуть інші її користувачі, а також поставити мітку, роздільну мережевим користувачам змінювати файли в папці. Клікніть "OK", щоб зміни вступили в силу.
4
Якщо ж опція «простий загальний доступ» в настройках папки була відключена, то закладка «Доступ» у вікні властивостей папки буде виглядати так:
5
Тут теж можна вказати ім'я папки для мережевих користувачів, а також обмеження не кількість одночасних підключень. Щоб дозволити мережевим користувачам змінювати файли в папці тут треба натиснути кнопку «OK» і поставити позначку навпроти пункту «Зміна».
Файлова система NTFS (New Technology File System - «файлова система нової технології»), використовувана в ОС Windows, створює для кожної папки списки контролю доступу - ACL (Access Control List). Це щось типу списку запрошених гостей, де персонально кожному користувачеві цієї папки (або групі користувачів) прописані дозволу і заборони вчиняти ті чи інші операції в даній папці.
Інструкція
1
Щоб відкрити доступ ззовні до вмісту папки вам потрібно внести відповідні зміни до списку ACL для цієї папки. В ОС передбачені сценарії як спрощеного, так і детального управління цими списками безпеки. Залежно від того, який з них задіяний зараз у вашому комп'ютері, буде відрізнятися і послідовність дій. Щоб це з'ясувати, розкрийте головне меню на кнопці «Пуск» і запустіть панель управління (в ОС Windows XP вона поміщена в розділ «Налаштування»). В панелі клацніть пункт «Оформлення і теми», а в ньому «Властивості папки». Перейдіть на закладку «Вид» і в списку «Додаткові параметри» знайдіть рядок «Використовувати простий спільний доступ до файлів». Ви можете поставити або прибрати цю позначку на свій розсуд. Спрощений варіант вимагає меншої кваліфікації, а розширений дає можливість більш тонкої настройки прав користувачів.
2
Тепер перейдіть до папки, до якої ви хочете відкрити загальний доступ, і клацніть її правою кнопкою миші. В випав контекстному меню виберіть пункт «Загальний доступ і безпека" і перейдіть на вкладку «Доступ». При включеній опції спрощеного управління доступом ця вкладка буде виглядати так:
3
Тут виставте мітку навпроти пункту «Відкрити спільний доступ до цієї папки». В поле «Ім'я загального ресурсу» можна задати ім'я цієї папки для зовнішніх користувачів. Можете також виставити відмітку в полі «Дозволити зміну файлів по мережі» - без неї зовнішні користувачі зможуть тільки переглядати або копіювати файли папки. Для фіксації зроблених змін натисніть «OK».
4
Якщо ж ви відключили «простий загальний доступ», то вкладка "Доступ" вікна властивостей папки повинна виглядати інакше:
5
Тут є поле для вказівки мережевого імені папки і можливість виставити обмеження кількості одночасних зовнішніх підключень. Для того, щоб дати дозвіл зовнішнім користувачам на зміну файлів папки, вам потрібно натиснути кнопку «Дозволи» та виставити мітку для пункту «Зміна».