Як правильно заварювати чай. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Для деяких з нас питання, як правильно заварювати чай не стояв ніколи - достатньо взяти чайний пакетик і залити його окропом. Такі люди навіть не уявляють собі, якого задоволення вони себе позбавляють, адже справжній чай - це не тільки смачний і ароматний напій, а й ціла філософія. Недарма в багатьох народів існують свої традиційні способи заварювання чаю - справжні чайні церемонії. Втім, у всіх них є кілька ключових правил, які допоможуть максимально розкрити властивості цього напою.
Інструкція
1
Будь правильно заварений чай починається з хорошої води. Не використовуйте навіть відстояну воду, налиту з-під крана, вона вже оброблена хімікатами і безнадійно вб'є аромат чаю. Якщо немає можливості користуватися колодязної або джерельною водою, купуйте бутильовану.
2
Ні чорний, ні зелений чай не заварюються крутим окропом. Зелений чай заварюють кип'яченою водою, постигла до 75-80оС. Чорний чай заливають закипаючої водою, коли з'являється характерний шум лопаються на поверхні бульбашок, так званий «білий ключ».
3
Для заварювання будь-якого чаю перевага віддається порцеляновим або керамічним чайникам, які добре тримають тепло і не дозволяють напою «пріти». Зовсім небажано використовувати металеві чайники. Перед тим, як засипати чай всередину, чайник обов'язково слід обполоснути окропом, щоб прогріти його і усунути запахи.
4
Кількість чаю залежить від обсягу чайника - чорний чай кладуть по чайній ложці на склянку і ще одну зверху, зелений - у півтора рази більше.
5
Воду в чайник заливають на дві третини, закривають його кришкою, і хвилини через три-чотири доливають до кінця. Щоб усі верстви чайного настою перемішалися, його рекомендують три рази злити в чашку, вміст якої потім зливається назад.
6
Пити чай також краще із фарфорових або керамічних чашок і кухлів. Щоб краще відчути смак і аромат чаю, солодке потрібно їсти «вприкуску», цукор в чашку краще не сипати. В чашки чай не наливають до країв, залишають місце, щоб аромат не розсіювався.
Корисна порада
Зберігайте чай в щільно закритому посуді, він дуже чутливий до сторонніх запахів і відразу вбирає їх у себе.