Як поставити музику на всі слайди. Як у презентації 2003 музику застосувати до всіх слайдів.

При створенні презентацій за допомогою Power Point у багатьох користувачів виникають питання по додаванню музики до слайдів. Дійсно, ця опція в програмі реалізована не зовсім ясно. Розглянемо процес додавання музичного фону до слайдів у презентації Power Point.
Інструкція
1
Якщо музична композиція записана не в форматі wav (а швидше за все так воно і є), а в популярному mp3, то, перш за все, доведеться переконвертувати файл. Щоб не встановлювати на комп'ютер додаткові програми, скористайтеся одним з безкоштовних онлайн-конвертерів: www.media.io, www.audio.online-convert.com або будь-яким іншим аналогічним ресурсом. Для конвертації слід завантажити файл, натиснути кнопку Convert, а потім завантажити готовий файл у форматі wav.
2
Тепер потрібно відкрити готову презентацію, вибрати вкладку «Анімація» і в розділі «Перехід до цього слайду» клацнути в меню «Звук переходу». Виберіть пункт меню «Інший звук» і вкажіть шлях до раніше приготовленого wav файлу. Після цього знову відкрийте меню і встановіть прапорець поруч з опцією «Безперервно». Виконайте ці ж дії для кожного з слайдів презентації. Після цього музика буде відтворюватися після запуску презентації, і не буде перериватися при перемиканні слайдів.
Зверніть увагу
Даний спосіб можна використовувати в презентаціях Power Point 2007 і 2010. У версії Power Point 2003 пункти меню будуть дещо відрізнятися.