Як приготувати капусту по-корейськи. приготування капусти по корейськи.

Корейські закуски користуються заслуженою популярністю не тільки серед вихідців цієї східної країни. Один і той же салат може мати незліченну число варіацій, але всіх їх об'єднує одне - гострота, свіжість, насиченість смаку. Капусту по-корейськи носії мови називають кім-чі.
Вам знадобиться
    • 5 кг капусти
    • 0
    • 5 кг часнику
    • 250 г. солі
    • гострий червоний перець за смаком
Інструкція
1
Капусту для приготування кім-чі можна брати і звичайну білокачанну, але простіше готувати її з китайської, або як її ще називають, пекінської капусти. Подовжені качани цієї капусти мають більш м'якими листям, набагато краще піддаються маринування.
2
Першим ділом приготуйте розсіл. Закип'ятіть в каструлі 5 літрів води. Додайте до неї сіль, вода повинна вийти дуже солоною. Остудіть розсіл до теплого стану.
3
Вилок капусти розріжте вздовж на 4 частини, складіть четвертинки в каструлю і залиште стояти при кімнатній температурі 3-4 дні, щоб дати можливість капусті заквасити.
4
Кількість перцю залежить як від ступеня його гостроти, так і від ваших смакових пристрастей, візьміть для початку грам 300-400. Пропустіть перець і часник через м'ясорубку. Дістаньте капусту з розсолу, промийте в чистій воді, відіжміть її від надлишків рідини.
5
Щоб уникнути опіку надіньте гумові рукавички, піднімаючи капустяне листя, промажьте кожен з них гострої сумішшю. Необов'язково робити це з двох сторін, достатньо і з одного.
6
Готову капусту складіть під гніт і залиште в теплі для заквашування на пару днів, після чого її разом з виділом розсолом потрібно буде поставити в холодильник.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=im7myziyflU
Корисна порада
Якщо нашаткувати капусту, процес приготування скорочується до двох днів.