Як закачати відео на ютуб. Як свої записи закачати на ютуб.

YouTube - найвідоміший сервіс, що надає на своєму хостингу послуги з розміщення відеоматеріалів. Будь-який користувач може закачати на YouTube своє відео. Також тут є можливість переглянути відео-файли інших користувачів і залишити до них коментарі на сайті. Даний сервер - свого роду величезний банк даних, де можна не просто зберігати власне відео. Люди всього світу можуть познайомитися з вашими кадрами, і навіть заводити спілкування в коментарях по темі відео. А саме завантаження файлів на YouTube проходить дуже просто.
Інструкція
1
Пройдіть авторизацію на сервісі ютуб. Для цього зайдіть сайт на youtube.ru і натисніть на пункт меню «Увійти». В відкрилися полях вкажіть свій логін і пароль і наразі. На екрані з'явиться головна сторінка сервісу. Якщо ви ще не зареєстровані на сервісі, пройдіть попередньо реєстрацію і потім авторизуйтесь.
2
Додайте відео на ютуб. Для цього в самому верху сторінки, виберіть рядок меню «Додати відео». На екрані розкриється сторінка з формою для закачування файлу з відеоматеріалом. Клікніть по кнопці «Додати відео».
3
У вікні «Відкрити», вкажіть шлях до файлу з відео і виберіть сам файл. На екрані відобразиться процес завантаження размещаемого відео.
4
Після закінчення завантаження додайте опис до закаченних відеоматеріалу в поле «Опис». Встановіть категорію, до якої ви відносите відео. При необхідності задайте обмеження в доступі користувачів до перегляду завантаженого файлу.
5
Після установки всіх параметрів демонстрації збережіть настройки за допомогою кнопки «Зберегти зміни». Тепер відео завантажено на YouTube і може проглядатися за адресою, вказаною в поле URL.
Зверніть увагу
При завантаженні відео-файлів на YouTube враховуйте авторські права на завантажувані відеоматеріали. Чуже відео можна демонструвати тільки з дозволу його власника прав.