Як зробити біопаливо.

Біопаливо - один з альтернативних джерел енергії. Його можна виготовити практично з будь-якого виду органічного сміття, навіть із гною. Біопаливо, яке складається з метану і вуглекислого газу, виробляється бактеріями, які розкладають органічне сміття в анаеробних умовах.

Біопаливо екологічно чисте, воно не впливає на посилення "парникового ефекту" і цілком підходить в якості заміни природному газу, який відноситься до корисних копалин і завдає шкоди атмосфері. Серед способів практичного застосування біопалива - вироблення електроенергії, енергії для обігріву, приготування їжі та вироблення парової енергії.

1. Зробіть кашку з суміші сирих органічних матеріалів і води в рівному ваговому співвідношенні. Насипте сировину у відро і зважте. Наповніть водою друге відро доти, поки його маса не дорівнюватиме масі першого відра. Змішайте сировину і воду до однорідної консистенції.

2. Помістіть кашку в камеру зброджування біогазової установки. Додайте затравку (залишки біовідходів) в кількості приблизно в 2 рази перевищує обсяг сировини. Наприклад, якщо сировина наповнило відро до кінця, вам знадобиться 2 відра затравки.

3. Виміряйте водневий показник (pH) кашки в камері зброджування за допомогою спеціального пристрою. Щоб анаеробні бактерії добре спрацювали, потрібно, щоб середу була трохи лужної. Нейтральний водневий показник дорівнює 7.0, все, що нижче нього, означає кислотне середовище, все, що вище, - лужну. Скорегуйте водневий показник, додавши води або обережно додаючи потроху вапна, поки він не досягне потрібного вам показника. Слідкуйте і за необхідності поправляйте водневий показник протягом часу перебування в установці, або протягом строку, поки біопаливо виробляється з кашки.

4. За допомогою термометра виміряйте температуру кашки. Ідеальна температура становить 30-40 ° С в камері зброджування, оскільки при цій температурі анаеробні бактерії найбільш активні. Якщо температура занадто низька, використовуйте невеликий джерело тепла, наприклад, кімнатний обігрівач, або, якщо ви живете в теплому кліматі, викопайте яму в землі, Обгородіть її ізолентою і помістіть камеру зброджування в яму. Слідкуйте і за необхідності корегуйте температуру в процесі вироблення біопалива.

5. Перемішуйте кашку або збовтувати її не менше одного разу на день протягом терміну вироблення біопалива. Цей термін залежить від певних факторів, таких як температура і склад кашки, але в цілому варіюється від 2 до 4 тижнів.