Як очистити історію в Яндексі. Як видалити історію з яндекса.

Крім популярного пошукового сервісу Яндекс сьогодні пропонує інтернет-користувачам цілий ряд послуг різної спрямованості. Поштове листування, підписки на видання, сайти і блоги і навіть чат на сторінках своєї пошти - все це ваші реальні можливості в Яндексі. Доступність і зручність сервісу дають безлічі людей можливість щоденно спілкуватися один з одним. Причому Яндекс автоматично, для зручності, зберігає історію спілкування кожного користувача. Іноді з'являється необхідність очистити всю історію в Яндексі. Видалити історію свого спілкування можна за допомогою нескладних дій.
Інструкція
1
Відкрийте Яндекс і пройдіть авторизацію. Для цього введіть ваш логін і пароль для входу в поштову скриньку. На екрані відобразиться вікно поштового сервісу. У правому верхньому його кутку в меню виберіть рядок "Налаштування".
2
У вікні розташовані всі режими налаштувань вашого Яндекс-кабінету. Відкрийте режим налаштувань «Чат» - саме тут знаходиться управління історією Яндекса.
3
Очистіть історію своїх повідомлень. Для цього внизу вікна «Чат» натисніть на рядок «видалити всю історію спілкування».
4
Вам виведеться вікно з підтвердженням запиту на видалення історії. Для того щоб очистити історію, натисніть кнопку «Видалити». Історія буде видалена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8oHavcnwTQ8
Зверніть увагу
При оновленні Adobe Flash Player не пропустите установку McAfee Security Scan Plus! При скачуванні файлів з файлообмінників: При завантаженні файлів з інтернету не пропустите «пропозиція» встановити який-небудь Яндекс.Бар.
Корисна порада
Видаляємо поштовий ящик з Яндекса. 1. Перше, що нам необхідно зробити, це виконати вхід в свій аккаунт на сервісі Яндекс пошти. Для цього, на будь-якій відкритій сторінці Яндекса, клацаємо по рядку "увійти в пошту", розташовану у верхньому правому кутку сторінки. Якщо позбувшись Яндекс пошти Вам заодно захочеться ще і повністю видалити свій Яндекс-аккаунт, то на особистій сторінці налаштувань потрібно просто знайти посилання "Персональні дані" і перейти по ній.