Як перейти на інший тариф в інтернеті. перехід на інший тариф билайн інтернет.

З кожним днем з'являються нові, все більш вигідні тарифи на підключення до мережі інтернет. Ринок послуг заповнюють пропозиції провайдерів, готових надати той же якість інтернет-зв'язку по більш прийнятним умовам. Подібна ситуація розвитку ринку змушує в свою чергу знижувати апетити всіх провайдерів. У даній ситуації користувачу вигідніше перейти на новий тариф свого ж провайдера. Це позбавить від витрати часу і зусиль на підписання нових договорів. Будь провайдер надає зручну можливість користувачеві інтерактивно змінити тариф.
Вам знадобиться
  • фізичне підключення до інтернету, технічні параметри підключення від провайдера, сума на особистому рахунку для оплати нового тарифу
Інструкція
1
Зайдіть в биллинговую панель управління особистим рахунком вашого інтернет-підключення. Для цього в браузері потрібно ввести URL-адресу вашої сторінки статистики, а потім вхідні логін і пароль в ваш аккаунт. Необхідні дані візьміть з наданої провайдером інформацію про з'єднання. На екрані з'явиться сторінка вашої особистої статистики.
2
Відкрийте сторінку статистики чинного тарифу. Для цього у вікні аккаунта натисніть на номер в поле «Статистика послуги». Вам відобразиться вікно з інформацією по даному тарифу. Внизу сторінки є розділ «Зміна основного тарифу». Тут вказано ваш поточний тариф. А також є можливість для зміни тарифу на більш вигідний.
3
У випадаючому списку виберіть новий тариф, на який ви бажаєте перейти. Натисніть кнопку «Запланувати зміну тарифу». У вікні відобразиться інформація про дату переходу на запланований тариф.
4
Перевірте баланс на своєму рахунку. Сума на ньому повинна бути достатня для оплати роботи послуги по даному тарифу. Поповніть баланс при необхідності. У зазначений день провайдер автоматично переведе вас на обраний тариф.
Корисна порада
Для негайного переходу на інший тариф вашого провайдера вам буде потрібно особисто звернутися в офіс компанії. Дане питання буде вирішено в короткий час.