Як підключитися до безкоштовного інтернету.

Всі сучасні ноутбуки і велика частина смартфонів оснащені модулем Wi-Fi, який дає можливість підключитися до бездротового інтернету в кафе, ресторанах розважальних центрах та інших місцях, де надається безкоштовний доступ в інтернет по Wi -Fi. Але як же підключити ноутбук або смартфон до точки доступу по Wi-Fi?
Інструкція
1
Для підключення ноутбука до безкоштовного бездротового інтернету слід переконатися, що модуль Wi-Fi включений. У більшості моделей ноутбуків модуль Wi-Fi активується при включенні комп'ютера, і на корпусі загоряється світловий індикатор. Якщо Wi-Fi вимкнений, то включити його можна за допомогою окремої кнопки або важеля з відповідним позначенням.
2
Переконавшись, що Wi-Fi активний, клацніть в панелі завдань у правому нижньому куті екрану на значку бездротової мережі. У списку, доступних мереж клацніть на тій, в назві якої є слово Free або поруч з якою немає значка у вигляді замочка. Якщо мережа безкоштовна і загальнодоступна, буде виконано підключення. При успішному підключенні, в правому куті екрану з'явиться повідомлення про те, що ви підключилися до бездротової мережі. Тепер можна користуватися інтернетом.
3
Щоб підключити до бездротового інтернету смартфон, слід запустити інтернет-браузер. Перед виконанням підключення до інтернету , смартфон сповістить вас про те, що доступна бездротова мережа і запропонує до неї підключитися. Виберіть безкоштовну мережу, і смартфон виконає підключення. Більшість моделей смартфонів зберігають в пам'яті список мереж, до яких вже було здійснено підключення, і при наступному до них зверненні, підключається до цих мереж автоматично.