Як залучати клієнтів до банку. Залучення клієнтів до банку.

Якщо не брати в розрахунок сформовані особливості вітчизняного ринку, судити про якість обслуговування в будь-якому банці можна за кількістю клієнтів, які користуються його послугами. Всіх їх щось одного разу привело саме сюди. Вивчаючи досвід давно працюючих успішних установ, можна дізнатися багато корисного про те, як залучати клієнтів в банк.
Інструкція
1
Найбільш популярні методи так званого активного прівлеченія.К них відноситься залучення через вже існуючих клієнтів, які задоволені обслуговуванням в банці і можуть порадити його своїм знайомим. Їм направляють листи з приводу рекомендацій своїм партнерам і контрагентам.
2
Також можна шукати і залучати клієнтів в банк через аналіз інформації по ЗМІ, виявляючи успішні компанії, що знаходяться на стадії розширення. Їм, як правило, потрібні нові співробітники, орендні площі і т.д. Таким компаніям можна пропонувати весь комплекс банківських послуг від РКО до депозитів.
3
Можна залучати клієнтів в банк, беручи участь у виставках, симпозіумах і конференціях. Як правило, ці заходи відвідують перші особи компаній. Всім їм можна передати листи з комерційними пропозиціями та запропонувати умови співпраці.
4
Залучати клієнтів в банк можна шляхом переманюючи клієнтів від інших банків. Найбільш ефективним цей спосіб є у випадках, коли їх старий банк відчуває якісь проблеми, що можуть позначитися на продовженні його роботи.
5
Не вимагає великих ресурсів, але має достатню ефективність інший спосіб залучати клієнтів в банк. Йдеться про іменний адресній розсилці листів-пропозицій про співпрацю клієнтам. В цьому випадку багато залежить від тексту і зовнішнього вигляду такого листа.
6
Також можна упускати можливість залучати клієнтів в банк безпосередньо топ-менеджерами. В силу своєї роботи у них формуються широкі зв'язки з людьми, які можна поставити на службу банківському бізнесу.