Як вирівняти текст.

Для грамотного оформлення тексту в текстовому процесорі Word передбачені режими вирівнювання щодо краю сторінки. Різні блоки тексту можна вирівняти по ширині, по центру, зліва чи справа. Подібне форматування застосовується до виділеної частини тексту . При завданні певного вирівнювання слід враховувати структуру створюваного текстового документа. Як правило, заголовки ставляться по центру рядка. Основний текст може розташовуватися рівномірно по всій ширині або вирівнюватися зліва щодо сторінки.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Word
Інструкція
1
Знайдіть на панелі інструментів кнопки вирівнювання тексту . Іноді панель може бути не налаштована, і деякі кнопки команд можуть бути відсутні на ній. В цьому випадку перед форматуванням їх необхідно додати на панель інструментів.
2
Відкрийте в меню пункт "Сервіс" і підпункт "Налаштування". У вікні відкрийте вкладку «Команди». Зліва в списку виберіть рядок «Формат». При цьому праворуч у списку зображені ікони команд, серед яких знаходяться команди вирівнювання. Для їх подальшого використання перенесіть іконки мишкою на панель інструментів редактора.
3
Виділіть вирівняти блок тексту , набраний в редакторі Word. Для цього поставте курсор в початок блоку і, утримуючи клавішу «Shift», перемістіть поточний курсор до кінця виділяється тексту . Або виділіть текст мишкою. Для цього клікніть і утримуйте ліву кнопку мишки на початку тексту , перемістіть мишку в кінець блоку і відпустіть.
4
Вирівняйте текст на сторінці відповідно до необхідного форматуванням. Для цього клацніть мишкою по відповідній кнопці вирівнювання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RHVXYtopQUw
Зверніть увагу
При форматуванні тексту слід уникати змішування різного типу вирівнювання. Якщо ви оформляєте текст по ширині, не можна на наступній сторінці того ж документа переходити на вирівнювання тексту зліва.