Як скасувати замовлення. скасування замовлення в інтернет-магазині.

Якщо вам доводилося замовляти товари в інтернет-магазині, то вам знаком алгоритм їх роботи. Якщо ж ви стикаєтеся з купівлею по інтернету вперше, і до того ж, після здійснення замовлення ви раптом вирішили його скасувати, то слід дізнатися, як це можна зробити.
Інструкція
1
Не всім відомо, що будь-який інтернет-магазин приймає замовлення не лише по інтернету, але і по телефону. Відповідно, за допомогою телефону ви можете не тільки робити замовлення, але і скасовувати його. Однак не слід це робити в день доставки замовлення, а краще зателефонувати і повідомити про своє бажання скасувати замовлення заздалегідь. Якщо ви вибрали готівкові гроші в якості способу оплати, то ви нічого не втратите, скасувавши замовлення за кілька хвилин до доставки, тільки навряд чи ви зможете здійснювати покупки в цьому магазині майбутньому.
2
При оплаті товарів в інтернет-магазині банківською картою відмову приймається по електронній пошті з проханням анулювати замовлення і перевести гроші на ваш рахунок назад. Якщо ваше замовлення вже знаходиться в транзиті, то ви зможете повернути гроші тільки після отримання товару і його повернення, якщо це передбачено правилами магазину (в деяких зарубіжних магазинах товар поверненню не підлягає). В цьому випадку, вам слід дізнатися в магазині, в якому був проведений замовлення, про умови повернення товару.
Корисна порада
Найкраще робити скасування замовлення «по гарячих слідах», щоб не створювати зайвих клопотів ні собі, ні співробітникам інтернет-магазину.
Деякі помилки при оформленні покупки через інтернет - і вам привезуть зовсім не ту косметику, яку ви планували придбати. Тому необхідно дуже уважно формувати замовлення на сайті компанії Оріфлейм. Якщо ви випадково помилилися і помітили це тільки при повторній перевірці, скасуйте зроблену заявку.
Вам знадобиться
  • - аккаунт на сайті Оріфлейм;
  • - ручка і папір;
  • - телефон.
Інструкція
1
Увійдіть в свій аккаунт на сторінці http://ru.oriflame.com, використовуючи форму в правому верхньому куті вікна. Якщо ви ще не встигли повністю оформити замовлення, просто видаліть вибрані продукти з кошика. Для цього у своєму замовленні увійдіть в папку «Редагування резерву». Таким чином, ви можете легко варіювати товари, які хочете придбати.
2
При вже повністю замовленою та оформленої покупці необхідно розформовувати все замовлення повністю. Для цього зв'яжіться по телефону з сервісним центром компанії Оріфлейм. Зверніть увагу, що звертатися треба в той центр, який обслуговує ваш регіон. Телефон необхідного вам відділення можете знайти на сторінці http://oriflame-da.ru/general_section/80.html.
3
Перед дзвінком запишіть або запам'ятайте номер накладної, по якій проходить замовлення, а також його точну суму для оплати. Також ви можете відмовитися від окремих товарів в вашому замовленні. Зверніть увагу, що оператор сервісного центру попросить вас що назвати не найменування продукту, а його код. Якщо ви оформили покупку пізно ввечері, але тут же вирішили, що щось зайве, обов'язково телефонуйте в компанію в перші години роботи сервісу, коли, можливо, ваше замовлення ще не встигли скласти.
4
За скасування вже сформованого замовлення на вас можуть накласти штраф. Він залежить від суми, на яку ви хотіли купити товару. Оператор сервісного центру обов'язково повинен попередити вас про це. Якщо від нього не надійшло інформації, самі уточніть правила відміни і можливий штраф.
5
В сервісному центрі вам можуть запропонувати скасувати замовлення через e-mail. Поясніть ситуацію оператору, вас переключать на склад. Там дадуть поштову адресу, на який тут же висилайте лист, вказавши суму і номер накладної замовлення.
Зверніть увагу
Якщо ви виробляли замовлення Оріфлейм не через інтернет, для відміни просто зв'яжіться зі своїм консультантом за вказаною в каталозі телефону.