Як приклеїти метал до металу. Як приклеїти куточок до металевої мийці.

В побуті нерідко доводиться стикатися з необхідність склеїти два металевих предмета. Секундним клеєм, яким останнім часом стало популярним клеїти все, в цьому випадку не обійтися. Звернемося до перевіреного і надійного способу склеювання предметів з металів різних сплавів.
Інструкція
1
Для початку доведеться сходити в магазин. Краще не витрачати час на пошуки потрібного засобу в отеделе господарських або будівельних товарів, а відразу попрямувати в магазин автозапчастин. Саме там можна знайти двухкомпонентную «холодну зварювання», яка найкраще справляється із завданням склеювання металевих предметів. Вибирайте засіб, в комплект якого входить два тюбика: активна речовина і затверджувач. Це може бути Poxipol або інші аналогічні епоксидні клеї. У тому ж магазині купите невеликий флакон з будь-яким розчинником.
2
Повернувшись додому, знежирте склеюються поверхні розчинником, щоб забезпечити найкращий контакт. Якщо на поверхні одного з предметів є іржа, очистіть її за допомогою наждачного паперу або металевої щітки. Після того, як все буде готово до склеювання, змішайте активна речовина з затверджувачем в рівних пропорціях, нанесіть отриману суміш на поверхні, що склеюються і притисніть їх один до одного. Час твердіння для більшості епоксидних клеїв складає 5 - 15 хвилин, тому діяти слід досить швидко. Використовувати склеєні предмети за призначенням можна відразу ж після повного тужавіння.
Зверніть увагу
«Холодна сварка» добре склеює не тільки металеві, а й пластикові, а також дерев'яні предмети.
Корисна порада
Після того, як клей затвердіє, його можна обробляти напилком, наждачним папером, углошлифовальной машинкою («болгаркою») і будь-якими іншими інструментами, здатними надати форму металу.