Як садити редис.

Редис раніше всіх інших овочів радує городників своїм урожаєм. Огірки та помідори тільки переселяються у відкритий грунт, а салат з редиски вже красується на столі. Щоб отримати високий урожай, мало просто кинути насіння в землю, при вирощуванні цієї, здавалося б, простий культури є теж свої нюанси.
Вам знадобиться
  • - насіння редиски
  • - смужки паперу
  • - борошняний клейстер
Інструкція
1
Садити редис слід на добре прогріваються сонцем ділянках. Перший засівши можна здійснювати вже на початку квітня, але перш ніж приступати до нього, землю необхідно добре скопати. Робиться це за допомогою садової лопати на глибину не менше 25 сантиметрів. В якості добрива можна внести трохи готового перегною.
2
Досвідчені городники радять замочувати насіння редиски перед посівом протягом 10-12 годин на розсолі з-під квашеної капусти. Це має захистити майбутні рослини від одного з найбільш лютих його ворогів - городньої бляшки.
3
Якщо ж ви садите сухе насіння, то перед посадкою їх можна приклеїти по одному через кожні 3 см борошняним клейстером на довгі смужки паперу. Це значно полегшить посадку. Вам потрібно буде лише розкачати паперові стрічки на грядці і присипати їх землею.
4
А можна зробити на грядці борозенки і висіяти редис вручну. Злегка прікатайте землю, добре полийте її, замульчируйте зверху шаром торфу або перепрілого компосту. Мульчування допоможе зберегти вологу в землі, вбереже її від перших заморозків.
5
Поливати редис потрібно буде кожні два дні ближче до вечора. Залежно від обраного сорту перший урожай ви зможете отримати вже через місяць. Не дарма салат з редису з першою зеленню вважається весняним стравою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=37_ofFNHb0c
Корисна порада
Уважно читайте опис кожного конкретного сорту редису. Одним для вирощування потрібно місяць, а деяким з них і два.
Редиска смачна, корисна, швидко зростає. Насіння сходять через 5 днів після посіву. Плоди можна збирати через 3 тижні. Саме тому редис так любимо городниками. Зазвичай редиска - це перший овоч, який з'являється на наших грядках. При посадці під плівку отримати урожай редиски можна ще ранньою весною.
Інструкція
1
Насамперед треба вибрати правильний сорт для посадки під плівку. Добре підходять для цієї мети ультраранні сорти. Вони ростуть швидше, здатні в умовах недостатнього тепла давати налиті коренеплоди. Можна придбати, наприклад, сортаДуро, Любава, Корунд, Сора, Родос, Жара, Тепличний грибовский, Ранній червоний.
2
Потім слід підготувати грядку під редис. Вона повинна перебувати на сонячному місці, земля повинна бути досить пухкої, багатою органікою і слабокислою. На супіщані грунту потрібно внести перегній. Ні в якому разі не можна удобрювати грядки перед посадкою свіжим гноєм. В цьому випадку редиска може вирости порожнистої зсередини. Перед посадкою землю треба дуже добре зволожити і зробити борозенки 1-2 см глибиною на відстані близько10 см один від одного.
3
Сіяти насіння редиски краще по одному, щоб потім не проріджувати. Відстань між двома насінням повинно складати окоо 5 см для круглих сортів і близько 7 см для довгих сортів. Коли посів зроблений, борозенки потрібно акуратно присипати землею, а зверху грядку накрити плівкою. Тоді там виникне парниковий ефект, насіння проросте швидше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_Jnw5oOW6hY
Зверніть увагу
Редис любить вологу, його треба часто поливати. Від шкідників допомагає присипка листя золою.
Корисна порада
Редис можна сіяти з кінця квітня до кінця травня. Якщо робити посів щотижня, можна виростити хороший урожай.