Як зробити дистильовану воду.

У промислових умовах дистильована вода виходить шляхом перегонки в спеціальних пристроях - дистиляторах. Так як в домашніх умовах такого апарату бути не може, можна скористатися іншим способом.
Вам знадобиться
  • Вода звичайна;
  • прилад для нагріву води (кип'ятильник, газова плита і т.д.);
  • два чистих судини;
  • алюмінієва каструля;
  • воронка;
  • шланг - 2 метри.
Інструкція
1
Налийте воду з-під крана в чисту посудину і, не накриваючи кришкою, дайте отстоятся протягом доби.
2
Обережно на дно фляги опустіть один кінець шланга і злийте приблизно 1/3 частини води. Ця частина, злита саме з дна посудини, містить важкі домішки.
3
Воду з фляги перелийте в каструлю, накрийте кришкою і поставте кип'ятитися.
4
Після того, як вода закипить, переверніть кришку, зніміть з неї утворилася воду на воронки і перелийте в пляшку.
5
Далі знову накрийте каструлю кришкою. Приблизно через 1 хвилину злийте наступну порцію дистильованої води. Так повторюйте до тих пір, поки не заробите потрібну кількість дистильованої води.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OrKL9KjIjg4
Корисна порада
Не забувайте, що вода має властивість випаровуватися і википати, тому її потрібно постійно додавати і доводити до кіпенія.Дістіллірованная вода не годиться для вживання, так як в ній відсутні всі корисні речовини.
Вода, спочатку испарившаяся, потім випала у вигляді роси, дощу, снігу, що стала льодовиками - дистильована вода в природі. В побуті дистилят використовують в різній техніці, від звичайної праски і зволожувачів до автомобіля. Дистильована вода широко застосовується в медицині, в хімічній промисловості, в лабораторіях. Очищена вода теоретично заповнюється в системи опалення.

Дистильована вода у вашому будинку

Використання в прасці звичайної води з крана призводить до виходу з ладу системи зволоження через накипу. Краще застосовувати дистильовану воду. Найближче до дистильованої - вода зворотного осмосу, яку більшість міських жителів замовляє додому в якості питної. Дистильована вода потрібна для пароочищувачів при вологого прибирання. Інструкція по експлуатації радить використовувати дистилят. Купівля додому ультразвукового зволожувача вимагає і покупки для нього дистильованої води. Якщо використовувати звичайну воду, солі з неї будуть розноситися вентилятором по приміщенню. Незабаром меблі та підлога будуть вкриті легким білим нальотом солей. Це відбувається тому, що коливання високої частоти перетворюють воду і всі її домішки в водяну суспензію, розносить потоком повітря по квартирі.
Дистильована вода виходить методом її випаровування і наступної конденсації при охолодженні. Дистилят не містить домішок. Найбільш близький аналог дистильованої води - вода, очищена системою зворотного осмосу.
Автономне опалення в будинку на увазі використання води без агресивних компонентів для зниження внутрішньої корозії. Для цього можна використовувати дистильовану воду, але простіше встановити систему очищення води з урахуванням постійного підживлення системи при тиску в 2-2,5 атмосфери. Система опалення на очищеній воді працює прекрасно. Дистилювати воду для системи опалення можна, але зовсім не обов'язково. Краще додати потрібний обсяг кальцинованої соди для зменшення кислотності.
Дистильована вода застосовується в медицині для розведення ліків для ін'єкцій, в лабораторіях, в кольорового фотодруку. Її використовують навіть для розведення грапи - особливого сорту бренді.

Дистильована вода у вашому автомобілі

Перш за все, в дистилляте потребує акумулятор. Вода в ньому поступово випаровується, що може привести до окислення свинцевих пластин повітрям. Для продовження терміну служби акумулятора розчин сірчаної кислоти в ньому періодично розбавляють дистильованою водою. Тут важливо використовувати дистильовану воду, а не очищену. Тоді акумулятор працюватиме довго і надійно, а пластини не повредятся.Жідкость для охолодження двигуна в автомобілі, антифриз, не повинна замерзати. Його використовують для охолодження двигуна взимку. Випускаються готові до використання рідини і концентрати. Їх розбавляють дистильованою водою. Будь-які солі та інші речовини, розчинені в звичайній воді, значно погіршують якість антифризу. Дистильовану воду використовують в склоомивача. Застосування звичайної водопровідної води може привести до забруднення форсунок. В дистильовану воду можна додати спеціальний шампунь. Для зимового часу в склообмивачі заливають спеціальну рідину, що не. Концентрований розчин розбавляють дистильованою в потрібних пропорціях згідно інструкції по застосуванню.