Як вивчити англійську в машині. диски з англійської мови для прослуховування в машині.

Можна продуктивно використовувати час в пробках або за кермом на великі відстані, вивчаючи англійську мову. При певній частці самоорганізації ви можете перетворити ваш автомобіль в віртуальний клас і розробити вправи. Машина - відмінне місце для прослуховування чого-небудь, і це можна робити, не відволікаючись від дороги.

1. Скачайте на англомовних ресурсах розповіді, радіопередачі, випуски новин і запишіть на диск або носій, який можна програвати в машині. Помітьте вміст кожного диска великими буквами, щоб можна було визначити його, не відволікаючись від водіння. Маючи колекцію аудіоматеріалів, можна вибирати диск, який відповідає вашому настрою.

2. Слухайте диски зі викачаними розповідями і піснями англійською і намагайтеся артикулювати разом з промовистими. Повторюйте вправу, поки не досягнете правильної вимови. Якщо у вас проблеми з сприйняттям інформації на слух, пригальмуєте машину в спокійному місці і прослухайте фрагмент ще раз. Подивіться в дзеркало заднього виду і зверніть увагу на те, як рухаються ваші губи.

3. Говоріть самі з собою англійською, поки ведете машину. Промовляти те, що ви робите - наприклад, "Я тільки що зупинив машину, бо загорівся червоний" - англійською - ефективний спосіб вивчити мову. Якщо ви соромитеся, надіньте навушники, і інші водії будуть думати, що ви говорите по телефону з гарнітурою.

4. Завжди носіть із собою читання на англійській мові, наприклад, газету чи детектив. Коли ви чекаєте черги на заправці або міняєте шини, дістаньте газету англійською та проведіть час за читанням.

5. Співайте пісні англійською. Виберіть стиль музики, який вам подобається, і запишіть збірник на диск. Зробіть магнітолу голосніше і підспівуйте, практикуючи мову.

6. Запросіть друга, що говорить по-англійськи, в автомобільну подорож. Введіть правило, що в машині можна говорити тільки англійською мовою.

7. Коли вам хочеться втекти від шуму і людей, сховайтеся в машині з книгою англійською. Нехай всі знають, що це ваш "клас англійської мови", і що вас не можна турбувати, тому що ви зайняті справою - вчіть англійську.